Zimowe, puchowe kurtki od 4F

Zanim się obejrzymy, a przyjdzie zima, dlatego już teraz warto rozejrzeć się za ciepłą i wygodną kurtką dla naszej pociechy. Proponujemy puchowe, ciepłe i jednocześnie lekkie kurtki marki 4F. Poniżej znajdziecie kilka ciekawych modeli w pięknych, dziecięcych kolorach. Śliczne, puchowe kurtki innych marek znajdziecie we wpisie pt.”Kolorowe kurtki puchowe dla dzieci – zestawienie cenowe”. Możecie go znaleźć na stronie stylowyjunior.pl

Komfortowa kurtka puchowa dla chłopca

Kurtka puchowa dla chłopca, model JKUM300 została zaprojektowana z myślą o chłopcach, aby zapewnić im przytulny komfort podczas zabaw na śniegu. Wyposażona jest w ciepłą, syntetyczną, antyalergiczną ocieplinę odporną na pleśń oraz zintegrowany kaptur, który sprawnie odepchnie podmuchy silnego wiatru.
Materiał główny jest powlekany impregnacją DWR, która chroni go przed lekkim deszczem i mżawką. Zatrzymuje też wilgoć na powierzchni materiału. Kurtka ma dwie kieszenie boczne oraz elastyczne ściągacze u dołu oraz przy mankietach.

Kurtka puchowa dla chłopca 4F

okazje.info.pl

Kurtka puchowa dla chłopca na zmienną pogodę

Kolejny model chłopięcy to kurtka puchowa JKUM201, idealna na zmienną pogodę. Kurtka jest naprawdę bardzo lekka i kompresyjna, dzięki czemu sprawdzi się zarówno podczas użytku miejskiego w okresie przejściowym czy jako warstwa docieplająca w warunkach wysokogórskich. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości puchu syntetycznego model ten zapewnia pożądany stopień ochrony przed chłodem. Kurtka jest odporna na pleśń i posiada właściwości antyalergiczne. Hydrofobowe wykończenie materiału DWR stanowi pierwszą barierę przeciwko wilgoci, a pikowany krój nie tylko podnosi walory estetyczne, ale także polepsza właściwości izolacyjne kurtki poprzez odpowiednie rozłożenie puchu w komorach. Kurteczka posiada dwie kieszenie boczne na zamek i jedną na piersi oraz zintegrowany kaptur.

Kurtka i kamizelka dla dziewczynki 2 w 1

I jeszcze model dziewczęcy – kurtka puchowa dziewczęca JKUD252 i kamizelka – 2 w 1. Dzięki tej kurteczce nasza córka będzie mogła zmieniać styl, kiedy tylko będzie chciała. Wystarczy tylko odpiąć rękawy za pomocą zamka błyskawicznego i zamiast kurtki otrzymamy puchową kamizelkę. Dzięki ciepłemu wypełnieniu włóknem syntetycznym model ten to idealny wybór na chłodną pogodę w tzw. okresie przejściowym. Kurtka jest superlekka (extra light winter clothes), a jej hydrofobowe wykończenie DWR zapobiega zbieraniu się wilgoci na powierzchni materiału. Zintegrowany kaptur ochroni dziecko przed wiatrem, a dwie kieszenie boczne są zapinane na zamek. Posiada elastyczne ściągacze przy kapturze, mankietach oraz na dole. Różne modele puchowych kurtek 4F znajdziemy na Okazje.info.