Zestaw mebli Zamek dla małego rycerza

Dziecięca fantazja nie zna granic, ale warto jej nieco pomagać, np. poprzez ciekawy, tematyczny wystrój dziecięcego pokoju. Jeśli mamy w domu małego rycerza, zafascynowanego średniowiecznymi bitwami i fortecami, to doskonałą propozycją będzie zestaw mebli dziecięcych Zamek marki BABYBEST, w kolorze niebieskim. Jest to niezwykle funkcjonalny zestaw mebli dziecięcych idealny do zagospodarowania małej przestrzeni, a każdy mały chłopiec będzie miał tu swoje małe królestwo. 

Bajkowy zestaw Zamek

Zestaw Zamek wyprodukowany został z naturalnych surowców, dzięki czemu jest przyjazny dla ludzi i otoczenia. Ten bajkowy zestaw wykonany został z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły, a solidna i trwała konstrukcja zapewnia korzystanie z mebli przez długi czas. Zestaw wykonano w całości z wysokiej jakości płyty MDF. Mebelki zostały pomalowane farbami akrylowymi posiadającymi atesty potwierdzające ich jakość oraz możliwość stosowania do produktów przeznaczonych dla dzieci. W skład zestawu wchodzą łóżko antresola, biurko, komoda, schody 5 szuflad oraz szafa wolnostojąca. 

zestaw mebli zamek

okazje.info.pl

Wytrzymałość łóżka to aż 120 kg. Jego wysokość całkowita to 220 cm, szerokość 95 cm. Łóżko dostosowane jest pod materac o wymiarach 180 x 90 cm. Krawędzie łóżka są zaokrąglone, przez co jest ono bezpieczne dla małych dzieci. Zestaw prezentowany ma kolor niebieski, jednak meble z tego zestawu występują w kilku wersjach kolorystycznych: fronty i boki ciemnoróżowe, jasnoróżowe, niebieskie, szare lub białe, a korpusy i półki: białe, szare lub waniliowe.