Zestaw do piasku Pompa od Gowi

Słońce, plaża, woda i piasek czy piaskownica – wszędzie tam przyda się zestaw do zabawy marki Gowi. Zabawa w piasku jest dla dziecka wspaniałą rozrywką.

Doskonała zabawa w piasku i wodzie

Prezentowany model to super zestaw do zabawy w piasku wyprodukowany przez firmę Gowi, która została założona w 1958 r. w Austrii.  Ma długoletnie doświadczenie w produkowaniu plastikowych zabawek dla dzieci, takich jak prezentowany zestaw do piaskownicy. Zabawki firmy Gowi są bardzo praktyczne i wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły, w kontrastujących kolorach tak, aby zachęcić malucha do zabawy. Wśród produktów marki znajdziemy zabawki ogrodowe, logiczne, klocki do układania, a także takie, które umożliwiają odtwarzanie scenek z życia dorosłych jak na przykład serwis do podawania kawy albo zestaw do gotowania.

zestaw do zabawy w piasku

okazje.info.pl

Proponowany zestaw podobnie jak inne zabawki firmy Gowi ma przepiękne kolory. W skład tego zestawu wchodzi foremka do robienia babek z piasku błękitny miś, łopatka we wspaniałym, wyraźnym odcieniu czerwieni, słoneczne, żółte sitko dla małego poszukiwacza bursztynów i muszelek ukrytych głęboko w nadmorskim piasku oraz wiaderko błękitne z żyrafką. Jego rączka jest w kolorze czerwonym, takim samym jak łopatka. Jednak jest jedna rzecz, która odróżnia ten zestaw od wszystkich innych. Jest to wspaniała czerwona pompka z żółtą rączką oraz młyn wodny, który obraca się pod wpływem napływającej wody. Obie te części umieszczone są na nakładanym na wiaderko sitku. Element, który się obraca ma żółte ramiona i swoim kształtem przypomina sympatyczne słoneczko, posiada on także czerwoną podstawkę. Tak kolorowa zabawka na pewno przyciągnie uwagę dziecka, a jej dodatkowym atutem jest pompka, która odróżnia ją od innych zabawek tego typu.