Zabawa na świeżym powietrzu – huśtawki dla dzieci

Jedną z ulubionych zabaw dzieci na świeżym powietrzu jest huśtanie się. Prezentujemy różne modele huśtawek – od tradycyjnych po bardziej wyszukane i oryginalne, dla dzieci w różnym wieku.

Huśtawki ogrodowe marki SIMBA i SPARTAN

SIMBA Huśtawka 3 w 1 model 7174355 to huśtawka, która rośnie wraz z dzieckiem. Została wyprodukowana z tworzywa sztucznego i jest przeznaczona dla dzieci od szóstego miesiąca życia. Jej zaletą jest lekka i prosta konstrukcja kubełkowa oraz prosty montaż. Huśtawka ma regulowaną wysokość, linkę o długości do 120 cm oraz wymiary: 44 x 34 x 21 cm. Udźwig tej huśtawki to maksymalnie 60 kilogramów.

huśtawka dla dzieci 3w1 Simba

okazje.info.pl

Huśtawka ogrodowa Spartan została zaprojektowana dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Produkt jest wyprodukowany zgodnie z wymogami, które narzuca norma EN71 na producentów urządzeń dla dzieci. Stelaż huśtawki został wykonany z rury stalowej wysokiej jakości, powleczonej poliestrem, co zapewnia trwałość i odporność na zarysowania. Powłoka lakiernicza nanoszona jest metodą proszkową. Huśtawka ma regulowane linyi hak bezpieczeństwa. Dopuszczalne obciążenie huśtawki to 50 kg na każde stanowisko, a jej wymiary to 142 x 153 x 180 cm. W komplecie znajdują się cztery kotwy służące do przymocowania huśtawki w ziemię.

huśtawka dla dzieci Spartan A1

okazje.info.pl

Obręcze do bujania Woody i Hudora ze sznurem i stelażem

Obręcz do huśtania Woody umożliwi dzieciom fascynującą zabawę nowej generacji. Obręcz do huśtania jest nadzwyczajna i gwarantuje dużo pomysłów na jej wykorzystanie. Taka huśtawka to nie tylko samo bujanie się do przodu lub do tyłu. Teraz można kołysać się we wszystkich kierunkach, można kręcić się w kółko, na stojąco lub nawet leżąco. Dzieci mogą wymyślać dodatkowe różne zabawy na bocianim gnieździe. Obręcz Woodyland jest w kształcie koła o średnicy 85 cm. Siedzenie wypełnione jest grubym sznurem o splocie pajęczyny i pomieści maksymalnie dwoje dzieci. Maksymalne obciążenie to 100 kg. Idealnie nadaje się do ogrodu. Zaleca się montowanie huśtawki minimum 2 metry od ogrodzenia, sznurów, gałęzi drzew i kabli wysokiego napięcia.

Obręcz do huśtania Woody

okazje.info.pl

Hudora to wygodna huśtawka wykonana z wysokiej jakości siateczki z tworzywa sztucznego, co zapewnia wysoki komfort w czasie huśtania. Jej średnica wynosi 120 cm. Idealna do huśtania, prawie jak na hamaku. Sznury huśtawki posiadają możliwość regulowania wysokości, a stabilny stelaż zadba o właściwe utrzymanie huśtawki na miejscu. Wysoka jakość wykonania stelaża ze stali zapewnia wygodę i bezpieczeństwo, stanowiąc idealne miejsce do zabaw dla dzieci i wypoczynku dla starszych. Huśtawka posiada bezpieczny system mocowania, stelaż z galwanizowanych, malowanych proszkowo ram stalowych, cztery mocowania stelaża z podłożem, regulowaną wysokość sznura od 35 do 55 cm nad ziemią. W zestawie znajdują się również pierścienie do zawieszenia huśtawki. Sama huśtawka waży ok. 29 kg.

huśtawka ze stelażem Hudora

okazje.info.pl

Drewniana huśtawka BJ771 od Bigjigs Toys

To tradycyjna, szczebelkowa drewniana ekologiczna huśtawka zapewniająca świetną zabawę i jednocześnie dająca szansę na oderwanie się od ziemi i przeżycie wielu wspaniałych chwil. To wysokiej jakości drewniana huśtawkę, która spełnia wszelkie normy związane z bezpieczeństwem. Przeznaczona jest dla dzieci już od 3 roku życia, więc już nawet maluchy mogą poznać smak letniej przygody. Wyposażona została w solidne liny zakończone elementami mocującymi.Wykonana jest z trwałego i solidnego drewna co zapewni komfort podczas użytkowania.Barwne wykończenia sprawią, że jest to również świetna ozdoba dla każdego ogrodu.Wymiary huśtawki to 33,5 x 33 x 26 cm. Wysokość huśtawki z linką to około 130 cm. Przeznaczona jest dla dzieci o wadze maksymalnie 20 kg.

Drewniana huśtawka szczebelkowa

okazje.info.pl

Prezentowane powyżej, jak i wiele innych modeli huśtawek dla dzieci można znaleźć na Okazje.info.