Wygraj bransoletki Missiu dla siebie i swojego dziecka

Zarówno małe dziewczynki, jak i dorosłe kobiety uwielbiają nosić biżuterię. W wyborze tej ulubionej córeczki często wzorują się na swoich mamach. Dlatego też portal Polki.pl i marka Missiu zorganizowały konkurs, w którym do wygrania są zestawy bransoletek dla mam i ich pociech, których projektantką była sama Anna Mucha.

missiu

źródło: polki.pl

Mucha stworzyła dla Missiu cztery niepowtarzalne wzory bransoletek: chłopczyka, dziewczynkę, misia i słonika. Pod względem wyglądu są to nie tylko niesamowite, ale też uniwersalne modele, dlatego może je nosić tak mama, jak i jej pociecha. Warto zaznaczyć też, że całe honorarium, jakie projektantka dostała za stworzenie bransoletek, przeznaczyła ona na rzecz Wiosek Dziecięcych SOS. Mając więc biżuterię Missiu możesz się pochwalić osobistym wkładem w pomoc dla tego ważnego przedsięwzięcia jakim jest pomoc osieroconym dzieciom.

W skład każdego z dziesięciu zestawów, które są do wygrania we wspomnianym konkursie, wchodzi aż sześć bransoletek w rozmiarach dorosłych i dziecięcych. By je wygrać, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: czego życzysz jako rodzic swojemu dziecku? W odpowiedzi musi się znaleźć słowo „Missiu”. Swój tekst należy zamieścić na forum konkursowym.

Zgłoszenia przyjmowane są tylko do 19 maja (niedziela). Dokładny regulamin zabawy znajduje się na stronie www.polki.pl