Na wycieczkę i do szkoły plecak Dakine Campus

Dakine Campus to plecak idealny zarówno do szkoły, jak i na krótkie wycieczki. Kolor plecaka to Palmapple. Plecak ma pojemność trzydziestu trzech litrów.

Wygodny i funkcjonalny

Komora główna plecaka posiada amortyzowaną przegrodę na laptopa o przekątnej ekranu do 15 cali. Dodatkowo zastosowano w nim wielofunkcyjny organizer na akcesoria, kieszeń termoizolacyjną, kieszeń na okulary wyłożoną polarem, elastyczne kieszenie boczne, regulowany system nośny z paskiem piersiowym, solidny uchwyt, zamki błyskawiczne YKK. Plecak wykonano z poliestru 600D. Plecaki Dakine to doskonała oferta dla osób, które doceniają jakość i jednocześnie interesujące wzornictwo. To doskonała propozycja dla dzieci i młodzieży.

plecak młodzieżowy

okazje.info.pl

Plecaki marki Dakine charakteryzują najlepsze materiały nylonowe i poliestrowe, które odpowiadają za świetną wytrzymałość produktów marki. Plecaki wyposażone są w komory amortyzowane, dlatego przenoszenie w nich laptopów jest zawsze bezpieczne, a w środku modele posiadają także wielofunkcyjne organizery, kieszenie na okulary i inne drobiazgi, jak również boczne kieszenie i pasy mocujące pozwalające na wygodne przenoszenie bidonów z wodą, deskorolek czy kasków. Za wygodę odpowiedzialny jest specjalny system nośny z paskiem piersiowym dzięki pełnej regulacji plecak może być indywidualnie dopasowany do właściciela. Plecak można kupić tutaj: http://www.okazje.info.pl/dla-dziecka/plecaki-szkolne/