Wrotki dla dzieci – klasyczne i nowoczesne

Wrotki to idealna rozrywka dla dzieci i dorosłych. Obecnie bardziej popularne są rolki, ale warto przypomnieć sobie bardziej tradycyjne formy aktywności na powietrzu. Wrotki mogą mieć klasyczną formę, jak również nowoczesny wygląd. Każdy rodzaj wrotek znajdziemy tutaj: http://www.okazje.info.pl/sport-i-hobby/wrotki/.

Wrotki Vision Canvas JEANS SFR 

Wrotki Vision Canvas Jeans angielskiej marki SFR to absolutny hit. Dzięki unikalnemu wyglądowi nawiązującemu do stylu retro wyglądają modnie i stylowo. Wrotki Vison posiadają but średnio miękki wykonany z eko skóry PU, dzięki czemu wrotki są trwałe i wygodne. Wygodny sposób sznurowania zwiększa bezpieczeństwo stawu skokowego, a zapięcie na rzep jeszcze lepiej stabilizuje stopę i chroni przed urazami. Wrotki posiadają sprawdzone i wytrzymałe łożyska ABEC5, które pozwolą cieszyć się jazdą przez długie lata, wzmocnioną płozę, do produkcji której użyto wzmocnionego materiału PP, który stabilizuje i wzmacnia całą konstrukcję wrotki. W obu wrotkach zamocowano hamulce ułatwiające kontrolę i zwiększające bezpieczeństwo jazdy. Kółka we wrotkach są wykonane z kauczuku (PU 82A) i mają rozmiar 53 x 30 mm. Waga wrotek to 1022 g. Polecane są do jazdy zarówno zewnętrznej, jak i wewnętrznej.

wrotki

okazje.info.pl

Rolki – wrotki 2w1 NJ9128A Nils

Jeśli chcemy mieć wybór między wrotkami i rolkami, możemy kupić model 2 w 1, np. NJ9128A Nils. Mają but półmiękki, płozę łyżworolki z tworzywa PP, łożyska ABEC 7. Buty mają system wentylacji, kauczukowe kółka o twardości 82A. Są wyposażone w hamulec. Aby uzyskać wrotki należy ułożyć kółka na tylną oś. Wrotki dostępne są w dwóch rozmiarach XS i S. Wkładka jest profilowana, but wykonany z półprzepuszczalnej membrany i pianki o dużej gęstości 8 mm oraz wysokogatunkowej lycry. Zapięcie to klamra dwusekcyjna, pasek na rzep oraz sznurówki. Jest to propozycja dla najmłodszych dzieci, które chcą poznać tajniki jazdy na rolkach. Marka Nils oferuje ciekawe rozwiązanie w postaci rolko-wrotek, które zostały wyposażone w możliwość przełożenia jednego z kółek na tylną oś tworząc tym samym wrotki. Takie rozwiązanie pozwoli łatwiej utrzymać równowagę. Gdy dziecko osiągnie już kolejny stopień zaanonsowania należy przełożyć kółko wzdłuż jednej linii.

wrotki

okazje.info.pl