Wielofunkcyjny wózek dla lalek Quinny 3w1 od Smoby

Wielofunkcyjny wózek dla lalek Quinny 3w1 od Smoby składa się z gondoli, wózka spacerowego oraz nosidełka. Przeznaczony jest dla lalek wielkości do 42 centymetrów. Spacer z takim wózkiem z pewnością sprawi dziecku wiele radości.

Funkcjonalność wózka Quinny 3w1 od Smoby

Ten miły dla oka wózek posiada aż trzy funkcje – wózka głębokiego, spacerówki i nosidełka. Dziecko może ułożyć lalkę do snu w gondoli głębokiego wózka, a gdy lalka się obudzi wystarczy zmienić nadwozie na spacerówkę aby ruszyć na spacer. Spacerówka została wyposażona w pasy bezpieczeństwa, dzięki którym można zapiąć lalkę. Gondola, zdjęta z głębokiego wózka, może służyć za nosidełko, w którym dziewczynka zabierze swoją lalkę dosłownie wszędzie.

wózek dla lalek smoby

okazje.info.pl

Wózek renomowanej firmy Maxi-Cosi & Quinny do złudzenia przypomina prawdziwy, a marka Smoby zadbała o doskonałą jakość wózka i wykończenie z dbałością o każdy szczegół. Do gondoli można dopiąć okrycie i opuszczany daszek. Stabilna konstrukcja oparta jest na metalowej ramie, a elementy z tkaniny łatwo wyczyścimy wilgotną ściereczką. Dla komfortu zabawy wózek jest wyposażony w skrętne, cichobieżne koła wykonane z pianki poliuretanowej, a ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt pozwala dziecku na wygodne sterowanie zabawką. Wymiary wózka to 38,5 x 52 x 65,5 cm.