Wielofunkcyjny leżaczek bujaczek Tiny Love

Tiny Love Wielofunkcyjny leżaczek bujaczek zajął drugie miejsce w sierpniowym rankingu popularności według Okazje.info. To innowacyjne rozwiązanie z komfortową budką, który jednym, prostym ruchem można zmienić w przytulne łóżeczko z miękkim materacem dla maluszka.

Wygodny i funkcjonalny

Możliwość całkowitego rozłożenia (180 stopni) stwarza idealne miejsce do zdrowego, spokojnego snu. Ten uniwersalny produkt odpowiada na wszystkie potrzeby dziecka i rodziców, można go używać w trzech trybach, dokonując zmian jedną ręką. Może służyć jako leżaczek-bujaczek, miejsce do siedzenia w bezpiecznej dla malucha półleżącej pozycji oraz miejsce do zabawy. Robimy to podnosząc oparcie do półleżącej pozycji, składając boczki i zdejmując blokadę zamieniamy łóżeczko w bujaczek i aktywne ruchowo miejsce do zabawy. Leżaczek posiada możliwość trzy stopniowej regulacji oparcia do pozycji siedzącej, półleżącej i leżącej. Regulacji dokonujemy poprzez stopniowe podnoszenie lub opuszczanie oparcia za pomocą uchwytu pod spodem leżaczka umiejscowionego pod główką dziecka. Również delikatny kołyszący ruch możliwy jest w trzech pozycjach. Regulowana budka pomaga stworzyć łagodne komfortowe otoczenie. Leżaczek posiada też zaczep do zabawki lub smoczka. Tego rodzaju leżaczki, jak prezentowany poniżej na zdjęciu dostanie na Okazje.info: http://www.okazje.info.pl/dla-dziecka/lezaczki-i-bujaczki-dzieciece/

leżaczek bujaczek tiny love

okazje.info.pl

Atrakcyjnym dla dziecka elementem tego wielofunkcyjnego leżaczka jest karuzela z dźwiękiem i efektami świetlnymi, która może zostać aktywowana przez dziecko. Zabawka posiada dziewięć melodii oraz dwa stopnie głośności, a dźwięk można ustawić w trzech trybach pracy. Samą zabawkę można ustawić pod różnym kątem nachylenia, jak również obracać o 180 stopni, co ułatwia rodzicowi dostęp do dziecka. Leżaczek przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia, aż do osiągnięcia wagi 18 kg.