Wielofunkcyjny leżaczek bujaczek Tiny Love

Tiny Love Wielofunkcyjny leżaczek bujaczek zajął drugie miejsce w sierpniowym rankingu popularności według Okazje.info. To innowacyjne rozwiązanie z komfortową budką, który jednym, prostym ruchem można zmienić w przytulne łóżeczko z miękkim materacem dla maluszka.

Wygodny i funkcjonalny

Możliwość całkowitego rozłożenia (180 stopni) stwarza idealne miejsce do zdrowego, spokojnego snu. Ten uniwersalny produkt odpowiada na wszystkie potrzeby dziecka i rodziców, można go używać w trzech trybach, dokonując zmian jedną ręką. Może służyć jako leżaczek-bujaczek, miejsce do siedzenia w bezpiecznej dla malucha półleżącej pozycji oraz miejsce do zabawy. Robimy to podnosząc oparcie do półleżącej pozycji, składając boczki i zdejmując blokadę zamieniamy łóżeczko w bujaczek i aktywne ruchowo miejsce do zabawy. Leżaczek posiada możliwość trzy stopniowej regulacji oparcia do pozycji siedzącej, półleżącej i leżącej. Regulacji dokonujemy poprzez stopniowe podnoszenie lub opuszczanie oparcia za pomocą uchwytu pod spodem leżaczka umiejscowionego pod główką dziecka. Również delikatny kołyszący ruch możliwy jest w trzech pozycjach. Regulowana budka pomaga stworzyć łagodne komfortowe otoczenie. Leżaczek posiada też zaczep do zabawki lub smoczka.

leżaczek bujaczek tiny love

okazje.info.pl

Atrakcyjnym dla dziecka elementem tego wielofunkcyjnego leżaczka jest karuzela z dźwiękiem i efektami świetlnymi, która może zostać aktywowana przez dziecko. Zabawka posiada dziewięć melodii oraz dwa stopnie głośności, a dźwięk można ustawić w trzech trybach pracy. Samą zabawkę można ustawić pod różnym kątem nachylenia, jak również obracać o 180 stopni, co ułatwia rodzicowi dostęp do dziecka. Leżaczek przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia, aż do osiągnięcia wagi 18 kg.