Top 5 prezentów dla miłośniczki Krainy Lodu

Większość małych dziewczynek jest zauroczonych Krainą Lodu. I nie mamy im się, co dziwić! W końcu to opowieść o wspaniałej miłości między dwiema siostrami, która potrafi przezwyciężyć nawet śmierć. Dlatego też dziewczynki uwielbiają tą opowieść i będąc nią zafascynowanymi marzy o prezentach nawiązujących właśnie do Krainy Lodu. Dlatego też w sklepach znajdziemy wiele zabawek i akcesoriów, które możemy podarować takim miłośniczkom np. na gwiazdkę.

Świetną propozycją jest mały organizer – pojemnik na zabawki, z uroczą grafiką przedstawiającą Annę oraz Elsę. Utrzymany jest w dziewczęcej kolorystyce i świetnie nadaje się do przechowywania zabawek. Nadaje się jako element wystroju w każdym dziewczęcym pokoju.

Delta Pojemnik na zabawki Kraina Lodu Frozen

Źródło: Okazje.info

Każdej dziewczynce z pewnością przyda się piórnik, oczywiście z bohaterami Krainy Lodu – Elsą, Anną i bałwankiem Olafem.  Jest różowy, posiada rączkę oraz uroczy zamek z kamieniem ozdobnym. Wykonany jest z poliestru i plastiku.

Kraina Lodu Piórnik 34686

Źródło: Okazje.info

Dla małej modnisi świetnym prezentem będzie toaletka Smoby, w skład której wchodzą: lustro, miejsce na ozdoby oraz krzesełko. Całość utrzymana jest w błękitno, białym kolorze z różowymi akcentami.  Ponadto posiada 10 akcesoriów dla małej księżniczki: dwa flakoniki, pudełeczka, szczoteczkę do włosów, bransoletki, spinki i gumeczki do włosów.

Smoby Toaletka Kraina Lodu 320203

Źródło: Smoby

Pluszowy Olaf, to idealna zabawka dla miłośników Krainy Lodu. Posiada 20 cm wysokości, a po naciśnięciu brzuszka mówi angielskie zwroty prosto z filmu. Olaf dostępny jest w tradycyjnym wydaniu z błyszczącego materiału. Idealny pluszowy przytulak dla każdego dziecka.

ADC Blackfire Kraina Lodu - mówiący pluszowy Olaf

Źródło: ADC

Ostatnią propozycją ją klasyczna gra Monopoly Junior w wydaniu Kraina Lodu. Specjalna wersja zachęca maluchy do zabawy, na przygotowanej planszy, na której kupujemy miejsca znane z Arendelle. Wystarczy dołączyć do Anny, Elsy i Olafa, by cieszyć się przygodą!

Hasbro Monopoly Junior Frozen Kraina Lodu B22471200

Źródło: Hasbro