Styl elegancki dla dziecka – odzież idealna na zakończenie roku

Gdy zbliża się koniec czerwca zawsze pojawia się problem: koniec roku u przedszkolaków i dzieci chodzących do szkoły. To czas, gdy maluchy idą odebrać swoje świadectwa, przeżywają uroczyście ten moment. Dlatego warto, by wyglądały naprawdę pięknie i odświętnie. Na biało, czarno czy granatowo? Wszystkie te kolory pasują, jednak są elementy niezbędne, które zawsze wyglądać będą znakomicie.

Zawsze elegancko i na czasie

Na zakończenie roku szkolnego warto postawić na odświętną odzież, jak np. białe bluzki koszulowe. Biała bluzka to absolutny hit, który sprawdzi się zawsze. Pasuje zarówno do spódniczki, jak i spodni. Prezentuje się po prostu wyśmienicie. Dodatkowo możemy wybierać modele typowo koszulowe, z kołnierzykiem jak bebe, karczkiem czy żabotem.

Mała modnisia

Warto postawić na niegniotący się materiał, który po pierwszej chwili nie będzie wyglądać jak niewyprasowany. Oprócz tego wybierzmy coś oddychającego. Materiał nie może być sztywny ani sztuczny.

Czarny kolor? A może granat?

W przypadku dzieci najlepiej sprawdzą się ciemniejsze doły. Wyglądają bardzo elegancko, a dodatkowo klasycznie. Są dostojne i poważne, dlatego dobrze prezentować się będzie czerń, brąz, bordo czy granat. Spodnie wizytowe często budzą opór dzieci, podobnie zresztą jak rajstopy. Jednak warto przekonać malucha, że to wyjątkowa okazja i musi się prezentować znakomicie. Dodatkowo pamiętajmy o tym, że elegancki strój wcale nie równa się niewygodny.