Stonowany czy zwariowany – plecaki do szkoły

Plecaki szkolne to cała gama wzorów, kolorów i zastosowanych materiałów. Ważne aby były wygodne, wytrzymałe i przede wszystkim podobały się dziecku. Wiele ciekawych modeli – zarówno bardziej stonowanych kolorystycznie, jak i tych wzorzystych i bajecznie kolorowych znajdziemy w serwisie Okazje.info: http://www.okazje.info.pl/dla-dziecka/plecaki-szkolne/. Oto dwie zupełnie różne stylistycznie propozycje plecaków dla ucznia.

Plecak sportowy Celebes 30 H4L17-PCU006 od 4F 

Jest to  plecak marki 4F o kodzie H4L17 PCU006, typu miejskiego. Ma pojemność 30 litrów i wykonany został z wytrzymałego, nieprzemakalnego materiału DURALON. Tkanina ta jest bardzo odporna na uszkodzenia. Plecak wyposażony jest w system wentylacji pleców ACS oraz lekko usztywnione plecy, a dzięki profilowanym szelkom jest przyjazny dla kręgosłupa. Plecak posiada komorę główną oraz pojemną kieszeń frontową, a po jego obu stronach umieszczone są dwie siateczkowe kieszenie boczne, np. na napój. Dwukierunkowe zamki posiadają wygodne uchwyty. Plecak idealnie nadaje się do użytku codziennego oraz do szkoły. Air Comfort System to zaawansowany system wentylacji pleców, który gwarantuje maksimum komfortu wraz z wyśmienitą wentylacją. Elementy siatki połączone z miękką gąbką o specjalnych strukturach, z których wykonano tylny panel plecaka umożliwiają swobodną i optymalną cyrkulację powietrza. Duralon jest materiałem, który spełni oczekiwania także wymagających użytkowników. Do jego produkcji używane są poliestrowe włókna o gęstości 600D, a ich doskonała jakość wraz z unikalnymi właściwościami splotu gwarantują doskonałą odporność mechaniczną oraz zapewniają skuteczną ochronę przed wszelkimi warunkami pogodowymi. Ochronę przed przemakaniem materiału zapewnia specjalna warstwa izolująca.

plecak do szkoły

okazje.info.pl

Plecak młodzieżowy Kaszmir ST.REET BP-02 7368 od St.-Majewski

Plecak młodzieżowy Kaszmir ST.REET BP-02 7368 od St.-Majewski to produkt dla dzieci, młodzieży i dorosłych, idealny zarówno do szkoły, jak i na wycieczkę. Plecak ma bogate, logicznie podzielone i uporządkowane wnętrze dzięki systemowi SOW (System Organizacji Wnętrza). Model ten jest pojemny, estetycznie wykonany, ładny i posiada modny wzór. Z pewnością przypadnie do gustu jego użytkownikowi. Plecak posiada dwie główne komory zapinane na suwak oraz dwie mniejsze kieszonki zapinane na suwak. W największej komorze znajduje się kieszonka oraz wyjście na słuchawki, a także miejsce na laptopa. W kieszeniach znajduje się zapinana kieszeń na ładowarkę do laptopa oraz organizer, który ułatwi utrzymanie porządku wewnątrz plecaka. Z boku plecaka są umieszczone dwie siateczkowe kieszonki. Plecy są profilowane i usztywniane, a szelki regulowane, grube i miękkie. Wymiary plecaka to 46 x 38 x 6 cm.

plecak do szkoły

okazje.info.pl