Spokojna kąpiel z wesołymi zabawkami Fisher Price

Fisher Price Kąpielowe BongosyKąpiel naszego małego szkraba może być nie tylko obowiązkiem ale i zabawą. Firma Fisher Price to światowy lider w kwestii produkcji zabawek dla najmłodszych. Dzięki ich produktom nasze dziecko będzie się świetnie bawić podczas pluskania w wannie.

Jednym z najbardziej oczywistych elementów które powinny się w niej znaleźć jest kaczuszka. Producent dodatkowo umieścił ją w przeźroczystej kuli wypełnionej płynem i kolorowymi plastikowymi elementami, które pełnią również funkcję grzechotki.

W wannie nie powinno zabraknąć też przyjaciół z którymi będzie można się bawić. Świetną propozycją jest zestaw kąpielowych kumpli. Znajdujące się w nim kolorowe zwierzątka takie jak wielorybek, rybka i krabik możemy dowolnie rozkładać oraz za ich pomocą przelewać wodę sprawiając jednocześnie masę frajdy.

Nie zapominajmy również że początkowy okres życia naszego dziecka jest najistotniejszy. Ponieważ właśnie wtedy najbardziej chłonie wiedzę. Uczy się zarówno właściwych zachowań jak i słów. Również czas spędzany podczas pobytu w wannie można wykorzystać na naukę. Dzięki kąpielowym bongosom od Fisher Price (znajdziesz je pod tym linkiem: http://www.okazje.info.pl/dla-dziecka/) nasz maluch będzie mógł uczyć się takich rzeczy jak liczby czy litery. Poprzez wesołe piosenki i powiedzonka które uruchamiamy po naciśnięciu przycisku dziecko będzie w prosty i przyjemny sposób przyswajać potrzebną mu wiedzę. Całość została wzbogacona o kolorowe światełka. Urządzenie jest w pełni wodoszczelne, a do jego działania wystarczą dwie baterie AA. Można z niego korzystać zarówno podczas kąpieli, jak i zabawy w innych miejscach. Wygodny uchwyt i niewielkie rozmiary sprawiają że idealnie mieści się w małych dłoniach, co pozwala zabrać je praktycznie wszędzie.