Spacerówka Summit X3 Baby Jogger

Spacerówka Summit X3 Baby Jogger to wózek, który można śmiało nazwać trzykołowym wózkiem dla najbardziej wymagającego dziecka. Posiada niezależnie przymocowane koła – tylne o średnicy 40,5 cm. Hamulec ręczny jest bębnowy

Wózek z najwyższej półki

Wózek Baby JoggerX3 należy do modeli High Performance tego producenta, co oznacza, że jest przeznaczony do najtrudniejszych warunków i docenią go też aktywni rodzice. Wielkie, nadmuchiwane koła o niezależnym przymocowaniu tworzą wózek odpowiedni do spacerowych przygód. Wózek także podoła zakupom oraz jeździe po mieście. Na wózek Baby Jogger X3 można przymocować głęboką gondolę oraz połączyć go z większością fotelików samochodowych. Istnieje możliwość blokady kół przednich za pomocą rączki. Opatentowany system niezależnego przymocowania wszystkich kół powoduje, że jazda po nierównościach będzie łatwa i spokojna, a ręczny hamulec bębnowy tylnych kół zwiększa bezpieczeństwo jazdy pod górkę.

wózek jogger

okazje.info.pl

Wózek ma także standardowy hamulec nożny. Posiada też jedyny w swym rodzaju funkcjonalny system składania – wózek można złożyć jedną ręką dzięki technologii Quick-Fold. Oparcie jest usztywnione, wentylowane i można je obniżyć prawie do pozycji leżącej. Wielki regulowany daszek z okienkiem i otworem na rzep osłania od słońca i deszczu, a regulowane pięciostopniowe pasy zapewniają bezpieczeństwo. Wózek posiada kosz na zakupy oraz kieszeń na drobiazgi. Miękkie siedzisko jest regulowane i można do niego przymocować poręcz lub tacę. Wózek jest przeznaczony dla dzieci o wadze do 34 kg. A sam wózek waży 11 kg.