Sandały adidas Akwah Jr 

Sandałki to wygodne obuwie na lato, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Marka Adidas proponuje sandały Akwah przeznaczone dla najmłodszych użytkowników.

Sandały adidas Akwah Jr 

Sandały adidas Akwah Junior to lekkie i wygodne, dziecięce sandały adidas Akwah, o elastycznej i bardzo lekkiej konstrukcji, która nie krępuje ruchu stóp. Są wygodne, mają regulowane paski z trwałymi i mocnymi rzepami, które umożliwiają dokładne dopasowanie obuwia do dziecięcych stópek. Pasek na pięcie wykonano z miękkiej pianki EVA, dzięki czemu nie będzie się on wpijał w ścięgno Achillesa. Wygodną podeszwę zewnętrzną również uformowano z pianki EVA, która zapewnia dobrą amortyzację stopom, a atrakcyjny i minimalistyczny design, uzupełniono trzema, kontrastującymi paskami, nawiązującymi do marki Adidas i jej innych produktów. Te buty oraz więcej produktów marki Adidas znajdziesz tutaj: http://www.okazje.info.pl/ceny/adidas/

sandały adidas dla dzieci

okazje.info.pl

W zależności od kolorystyki, sandały są dostępne w rozmiarze od 22 do 35. Są to buty, które są lekkie i wygodne, idealne na ciepłe lato i zabawy w wodzie, ponieważ pianka szybko schnie i jest odporna na działanie wody. Dla lepszego dopasowania do dziecięcej stopy, sandały są zapinane na rzepy. Podeszwa jest płaska, z delikatnym bieżnikiem. Buty są dostępne w wesołych dziecięcych kolorach, odpowiednich zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców, np. różowym czy zielonym morskim.