Ranking podgrzewaczy do butelek

Podgrzewacz do butelek gdy posiadamy malucha, który nie jest już lub tylko karmiony piersią to idealne rozwiązanie – nie tylko w podróży, ale także w domu, gdy możemy szybko, czysto i do odpowiedniej temperatury podgrzać mleko, zupkę czy soczek dla brzdąca. Zobaczmy zatem jakie podgrzewacze najchętniej kupowali klienci korzystający z porównywarki Okazje.info i zapoznajmy się z czołowymi produktami z rankingu popularności za marzec.

Na pierwszym miejscu uplasował się podgrzewacz SisiBabyCare typu auto/dom, model SBC-208 z funkcją sterylizacji. Pasuje on do wszystkich typów butelek. W domu za pomocą tego podgrzewacza szybko i wygodnie podgrzejemy jedzonko dla malucha, a w samochodzie także bez problemu przygotujemy ciepłe posiłki. Wystarczy tylko podłączyć specjalny adapter, a podgrzewacz sam rozpozna do jakiego zasilania jest podłączony. Funkcja sterylizacji przyda się wówczas, gdy potrzebujemy szybko i sprawnie wyparzyć smoczek. Wówczas wystarczy ustawić temperaturę na 100 stopni C – zarówno w trybie domowym, jak i samochodowym. Co więcej, za pomocą podgrzewacza szybko zagotujemy wodę na mleko dla malca, a nowoczesny termostat PTC pozwoli na utrzymanie stałej temperatury pokarmu. Nowoczesna technologia zapewnia zatrzymanie w pożywieniu składników odżywczych tak ważnych dla prawidłowego rozwoju dziecka.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Na miejscu drugim w rankingu zagościł podgrzewacz elektroniczny 2w1 model 218 marki BabyOno. Podgrzewacz dzięki szerokiemu zakresowi ustawienia temperatury umożliwia precyzyjne podgrzanie pokarmu w butelkach i gotowych dań w słoiczkach, a także podgrzanie gęstego pokarmu na parze w specjalnie dołączonej miseczce. Ma również możliwość wyparzenia smoczków i drobnych elementów butelek. Posiada także funkcje podtrzymywania temperatury oraz jej precyzyjnego wyboru. Wbudowano mu również zabezpieczenie przed przegrzaniem. Dzięki podświetlanemu wyświetlaczowi wszystko jest doskonale widoczne także w godzinach nocnych, natomiast po wyparowaniu wody automatycznie się wyłącza. Podgrzewacz elektroniczny pasuje do wszystkich rodzajów butelek i słoiczków z pokarmem, a wykonano go z trwałych i bezpiecznych materiałów, co zapewnia najwyższą jakość i bezpieczeństwo produktu. Zakres osiąganych temperatur to 24 – 100 stopni C.  Posiada funkcję podtrzymywania stałej temperatury.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Trzeci na liście model to szybki i łatwy w użyciu podgrzewacz Philips Avent, model SCF355/00. Można w nim podgrzewać butelki o pojemności 125 ml już w czasie czterech minut. Podgrzewanie jest delikatne, a co najważniejsze – równomierne.  Podgrzewacz posiada wysokiej jakości termostat oraz regulator temperatury co zapewni komfort młodej mamie, a specjalnie opracowany system urządzenia delikatnie i równomiernie podgrzewa jedzenie nie pozostawiając gorących punktów. Podgrzewacz pasuje zarówno do standardowych butelek Avent jak i Natural. Można go używać z innymi butelkami o podobnych wymiarach. Zastosowano w nim technologię au-bain-marie polegającą na cyrkulacji pokarmu podczas podgrzewania.

okazje.info.pl

okazje.info.pl