Ranking łyżew dla dzieci

Właśnie część województw rozpoczęła ferie, następne czekają już na swój termin. Dla dzieci, które ferie będą spędzać w domu, warto zapewnić zajęcia ruchowe. Świetnym pomysłem na zimowe szaleństwo może być lodowisko i jazda na łyżwach. Wiele miast posiada sztuczne lodowiska halowe, kryte, a w wielu innych tworzone są sztuczne lodowiska na sezon ferii, w plenerze. Warto zatem wyposażyć malca w stosowny sprzęt, a wybór ułatwi nam ranking łyżew na http://www.okazje.info.pl/sport-i-hobby/lyzwy/ranking.html, w którym prym wiodą łyżwy dziecięce.

Pierwsze miejsce w rankingu w kategorii łyżew dla dzieci zajęły łyżwy hokejowe Kidice marki Spokey, występujące w wielu rozmiarach i dwóch wariantach kolorystycznych – różowym i niebieskim. Produkt został zaprojektowany przez polskich specjalistów, bardzo dobrze wykonany, z materiału najwyższej jakości. To zapewnia dziecku bezpieczeństwo i dużo radości. Łyżwy są idealnie dopasowane do jazdy rekreacyjnej, szczególnie dla młodszych dzieci. Zastosowany materiał wypełniający wnętrze gwarantuje komfort cieplny, dzięki czemu łyżwy bardzo dobrze chronią stopy przed zimnem. Rozmiar jest regulowany za pomocą imbusu, a but jest twardy, wykonany z odpornego na niskie temperatury PVC.

disport.pl

disport.pl

Na miejscu drugim w rankingu wśród łyżew dziecięcych uplasowały się łyżwy figurowe regulowane Camille, marki Axer. Są to komfortowe, funkcjonalne łyżwy wyposażone w płozę figurową, doskonałe dla najmłodszych dzieci, które stawiają swoje pierwsze kroki na lodowisku. Dużą zaletą jest możliwość regulacji rozmiaru buta w zakresie do czterech numerów, dzięki czemu łyżwy „rosną” razem z dzieckiem i jedna para posłuży dziecku przez dłuższy czas, a rodzice nie poniosą dodatkowych kosztów związanych z wymianą łyżew na większe. Skorupa buta jest wykonana z mocnych, odpornych na uszkodzenia tworzyw i wyprofilowana tak, aby stabilizować kostkę podczas jazdy i tym samym zapobiegać ewentualnej kontuzji. Miękka, komfortowa wkładka wewnętrzna dopasowuje się do kształtu stopy i nie powoduje otarć. Dodatkowym atutem modelu Camille jest efektowny design z butem stylizowanym na kształt trampka.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Trzecie w rankingu dziecięcych łyżew są bardziej klasyczne, ale o dziecięcej stylistyce, łyżwy do jazdy figurowej Kiddy, marki Spokey. Najnowsza propozycja dla najmłodszych to nie tylko wspaniała, dziecięca grafika, ale także również wysokie parametry użytych materiałów oraz atestowana płoza z wysokowęglowej stali. Dodatkowo, wyściółka wnętrza buta chroni stopę dziecka przed przenikającym zimnem.

centersport.pl

centersport.pl