Ranking kompletów pościeli dla dzieci

Minęły te czasy, kiedy dzieci spały pod kwiecistymi pościelami swoich rodziców, często odziedziczonymi jeszcze po babciach. Po chwilowym okresie zachłyśnięcia się pościelą z tkanin typu cora, powróciła moda na pościel gładką, bawełnianą lub z satyny bawełnianej. A do tego królować zaczęły piękne kolory i wzory. Dla kilkuletnich dzieci, jak i dla nastolatków najciekawszym rozwiązaniem są komplety pościeli z ulubionymi bohaterami i motywami z bajek, a także z idolami – piosenkarzami, aktorami czy scenami z filmów z ich udziałem. I taką tendencje właśnie potwierdza ranking popularności poszczególnych rodzajów pościeli wśród klientów serwisu Okazje.info: http://www.okazje.info.pl/dla-dziecka/posciel-dla-dzieci/.

justin-bieber

okazje.info

Pierwsze miejsce w rankingu z ponad siedemnastoprocentowym udziałem w TOP 20 zajmuje pościel o nazwie Fever, z idolem nastolatek – piosenkarzem Justinem Bieberem. Wymiary pościeli to odpowiednio dla poszwy na kołdrę 135×200 cm i poszewki na poduszkę – 48×74 cm. Pościel jest popularna mimo dość nietypowego rozmiaru poduszki jak na polskie warunki. Widać młode fanki piosenkarza decydują się na przeróbki. Pościel jest oczywiście na oficjalnej licencji, wykonana z mikrofibry i bawełny technicznej.

interni.pl

interni.pl

Drugie miejsce w rankingu przypadło pościeli dość uniwersalnej jeśli chodzi o wzór, która może podobać się zarówno nastolatkom, jak i maluchom, które śpią już w dużym łóżku. Jest to pościel ze zdjęciem ślicznych małych kotków. Niejeden dorosły skusiłby się, żeby kupić taką pościel dla siebie. Pościel wykonano z najwyższej jakości bawełny. Komplet składa się z poszwy na kołdrę, o wymiarach 160×200 cm i poszewki na poduszkę o wymiarach 70×80 cm. Do pościeli można także skompletować poszewkę na jasiek z tej samej kolekcji. Pościel wykonana przez polską firmę Detexpol, na oficjalnej licencji The Cat.

interni.pl

interni.pl

I w końcu propozycja w zasadzie dla najmłodszych, chociaż i starsze dzieci mogą się na nią skusić. To pościel z wizerunkiem ulubionej postaci z filmów Disney’a – Myszki Miki. Produkt polskiej firmy Faro. Komplet składa się z poszwy na kołdrę o wymiarach 160×200 cm i poszewki na poduszkę o wymiarach 70×80 cm. Na pościeli uśmiechnięty wizerunek Myszki Miki otoczonej kolorowymi liczbami i wyrazami angielskimi nazywającymi kolory. Dominująca barwa to niebieski. Pościel wykonano w stu procentach z miękkiej i miłej w dotyku bawełny.