Ranking huśtawek dziecięcych

Huśtawka jest niewątpliwie jedną z bardziej ulubionych zabawek dziecięcych. Już lata temu robiło się huśtawki z linek i kawałka deski, potem popularność zyskały huśtawki drewniane z poprzeczkami w kształcie przedłużonego walca. A obecnie najchętniej kupowanym rodzajem huśtawek pod kątem użytkowania przez małe dzieci są huśtawki z tworzywa sztucznego, tzw. kubełkowe z dodatkowym zabezpieczeniem w postaci przegródki i pałąka w przedniej części. Potwierdza tę tendencję również ranking popularności huśtawek dziecięcych opublikowany przez porównywarkę Okazje.info .

Pierwsze miejsce w lutowym rankingu zajęła kubełkowa huśtawka dwulinowa model 88-19, marki MalPlay. Profilowane siedzisko wykonano z wytrzymałego tworzywa, zawieszając całość na solidnych, grubych linach dziesięciomilimetrowych, które zapewniają bezpieczeństwo bawiącemu się dziecku. Huśtawka jest  prosta w montażu i odporna na warunki atmosferyczne, dzięki czemu może być zamontowana zarówno w domu jak i na zewnątrz. Na końcu liny znajdują się dwa haki które zaczepia się o przygotowane mocowanie huśtawki.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Kolejny produkt na czele listy to huśtawka kubełkowa marki Little Tikes. Huśtawka Little Tikes to najwyższej jakości oryginalny produkt, który posłuży dzieciom przez wiele lat. Huśtawkę wykonano z bardzo solidnego plastiku, jest mocna i odlana w całości – jednoczęściowa.  Zestaw zawiera odporną na warunki atmosferyczne linkę wraz z zamontowanym nierdzewnym osprzętem. Produkty marki Little Tikes cieszą się ogromną popularnością, a cechuje je wysoka jakość, bezpieczeństwo i trwałość.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Trzecia w rankingu huśtawka to produkt marki Simba model 3 w 1, nr 7174355. Ta huśtawka rośnie razem z dzieckiem. Wyprodukowano ją z tworzywa sztucznego i przeznaczona jest dla dzieci od 6 miesiąca życia. Jest prosta w montażu, ma regulowaną wysokość, linka ma długość 120 cm. Maksymalne obciążenie huśtawki to aż 60 kg.

okazje.info.pl

okazje.info.pl