Ranking gier według Okazje.info.pl

Gry, w tym planszowe, to jedna z bardziej ulubionych rozrywek dzieci od wielu pokoleń. W ofercie porównywarki Okazje.info znajduje się mnóstwo propozycji dla dzieci w różnym wieku, jak i dla dorosłych i całych rodzin. Dużą popularnością cieszyły się następujące gry: Hasbro Play-Doh Dentysta B5520, Bard Geniusz Wersja Familijna oraz Poczta Mini marki Alexander.

Zabawki idealne dla dzieci

Hasbro Play-Doh Dentysta to mnóstwo akcesoriów i części, które pozwolą dziecku wcielić się w rolę lekarza dentysty. Wizyta u dentysty może być wspaniałą zabawą, o czym świadczy rewelacyjny zestaw małego stomatologa od Play-Doh – zabawa i nauka w jednym. Przy okazji zabawy dzieci mają możliwość oswojenia się z tym, co dzieje się w gabinecie dentystycznym. Ciastolinowa zabawa w dentystę pobudza wyobraźnię, rozwija sprawność manualną oraz uczy dorosłych zachowań. W zestawie znajduje się pięć tub o łącznej wadze ciastoliny 280 g oraz elektryczna frezarka dentystyczna, szczoteczka do zębów, lusterko i inne akcesoria. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci w wieku powyżej 3 lat. Play-Doh to ciastolina czyli miękka masa plastyczna, dzięki której wszystkie dzieci mogą wyczarować, co tylko sobie wymarzą. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – samochody i domki, zwierzaki i figurki ludzi oraz wiele innych akcesoriów, które sprawią, że zabawa z Play-Doh nigdy się nie nudzi. Hasbro to obecnie druga pod względem wielkości firma na świecie zajmująca się produkcją zabawek. Oprócz tej zabawy, warto postawić również na planszówki. Najciekawsze znajdziesz tutaj: http://www.okazje.info.pl/gry-i-oprogramowanie/gry-planszowe/

ciastolina

okazje.info.pl

Geniusz Wersja Familijna Bard to doskonała gra logiczna dla całej rodziny. Geniusz to logiczna gra dla całej rodziny, stworzona przez projektanta o światowej sławie Reinera Knizię. W Geniuszu rozgrywka jest emocjonująca bez względu na to, czy do planszy usiądą 2, 3 czy też 4 osoby. Sama mechanika jest wybitnie intuicyjna i każdy, kto grał np. w domino zrozumie tę grę bez większych trudności, choć naturalnie Geniusz jest grą znacznie głębszą.Geniusz to doskonałe połączenie prostoty, losowości i strategii. Gra planszowa Geniusz jest wspaniałym wprowadzeniem do świata gier logicznych, abstrakcyjnych. Jest genialnie prosta i po prostu genialna. Gra przeznaczona jest dla dzieci od ósmego roku życia.

gra geniusz

okazje.info.pl

Mini Poczta Alexander to gra, która od dawna cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród dzieci i ich rodziców. Mini poczta to znakomita zabawka edukacyjna. Dzieci, bawiąc się w pocztę, poznają zasady adresowania listów i pocztówek, uczą się jak wypełnić druk na przekaz bankowy lub wpłatę gotówkową czy też adres na list polecony. W ten sposób dzieci dowiadują się na czym polegają usługi świadczone przez pocztę. Zawartość pudełka to pocztówki, koperty, znaczki, okienko pocztowe, pieniądze, pokwitowanie listu, wpłata gotówkowa, dowód nadania paczki, przekaz na rachunki bankowe oraz przekaz pocztowy. Gra przeznaczona jest dla dzieci od 5 lat.

gra poczta

okazje.info.pl