Ranking fotelików samochodowych Październik 2015 wg Okazje.info

W ranking fotelików samochodowych za październik 2015 wg Okazje.info na pierwszym miejscu znalazł się fotelik Caretero Scope, który służy dziecku od jego narodzin do około 5 roku życia. Posiada cztery stopnie nachylenia siedziska, dzięki czemu możliwe jest przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy w najmocniej wychylonej pozycji (do 13 kg). Następnie fotelik montowany jest przodem i dziecko może z niego korzystać aż do osiągnięcia wagi 25 kg. Skierowany jest do dzieci o wadze 0-25 kg (grupa 0+, I, II). Posiada wyjmowalną wkładkę regulacyjną dla niemowląt wykonaną z przewiewnego materiału, pięcio punktowe pasy bezpieczeństwa z wygodną regulacją długości oraz kubełkowy kształt zapewniający dodatkową ochronę boczną.  Na pasach znajdują się delikatne nakładki eliminujące ryzyko otarć i podrażnień skóry dziecka. Siedzisko jest przestronne, co gwarantuje dziecku właściwą przestrzeń i wygodę w podróży, a estetyczna, zdejmowana tapicerka to wygoda użytkowania i konserwacji. Trwała konstrukcja fotelika wykonana została z wysokiej jakości materiałów i zapewnia długie i wygodne użytkowanie, a nowoczesne wzornictwo łączy estetykę z funkcjonalnością.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Drugie miejsce przypadło w udziale fotelikowi dla dzieci o wadze do 10 kg – Berber Carlo Silver. Bezpieczeństwo użytkowania zapewniają 3-punktowe pasy asekuracyjne oraz specjalna wkładka z polistylenu. Fotelik posiada europejski certyfikat bezpieczeństwa ECE R44/04 . Jest wyposażony w łatwą do złożenia budkę przeciwsłoneczną. Tapicerkę fotelika można łatwo zdjąć do prania, zawiera materiał SilverPlus, którego antybakteryjne jony srebra chronią dziecko przed bakteriami. Tkanina utrzymuje biologiczny balans skóry i świeżość fotelika przez cały dzień, efektywnie hamuje rozwój bakterii, grzybów i pleśni. 95% wszystkich wirusów i bakterii w kontakcie z tkaniną zjonizowanego srebra ginie w ciągu pierwszych dwóch godzin. Po 24 godzinach zostaje z nich mniej niż 1%. Pokrowiec fotelika może być wielokrotnie, nie tracąc swoich antybakteryjnych właściwości. Fotelik posiada specjalne mocowania umożliwiające jego wpięcie do oryginalnej bazy Isofix.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Fotelik samochodowy KINDERKRAFT Comfort to produkt, który powstał z myślą o zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa i wygody dziecku podczas jazdy samochodem. Przeznaczony jest dla trzech grup wagowych: od 9 do 18 kilogramów, od 15 do 25 kilogramów oraz od 22 do 36 kilogramów. Fotelik został poddany szczegółowym badaniom technicznym i uzyskał certyfikat bezpieczeństwa ECE R44/04, który obowiązuje w Polsce oraz Unii Europejskiej. Comfort wyróżnia się zastosowanymi komponentami, a w szczególności najwyższej jakości mechanizmem spięcia pasów bezpieczeństwa, zaprojektowanym przez włoską markę Sabelt – głównego producenta części w sporcie motorowym oraz w samolotach. Firma Sabelt to jedna z najlepszych firm produkujących artykuły motoryzacyjne, wykorzystywane m.in. w wyścigach najwyższych klas typu Formuła 1. Dzięki temu stopień bezpieczeństwa, który zapewnia fotelik Comfort lokuje się w testach się na najwyższych pozycjach. Klamra zabezpieczająca Sabelt to pewność, że pociecha jest zawsze odpowiednio zabezpieczona i może spokojnie i komfortowo odbyć każdą podróż.

okazje.info.pl

okazje.info.pl