Puder łagodzący Nivea BABY

Ciało niemowlęcia, a zwłaszcza takie miejsca jak pupa schowana w pieluszce czy pachwiny, potrzebują specjalnej pielęgnacji. Są to bowiem miejsca bardzo wrażliwe, podatne na powstawanie otarć. Dlatego też trzeba do nich stosować tylko specjalistyczne kosmetyki, które zadbają o bardzo wrażliwą skórę niemowlęcia, takie jak hipoalergiczny puder łagodzący Nivea Baby.

Powiedz stop otarciom i alergiom

Wspomniany puder znajdziemy w sklepie w opakowaniach o pojemności stu gram. Zapłacimy za nie około piętnastu-szesnastu złotych, co nie jest dużo jak za kosmetyk do tak specjalistycznej pielęgnacji. Ta niewielka kwota, a właściwie to co za nią kupimy doskonale ochroni skórę niemowlęcia zarówno przed otarciami, jak i innego typu podrażnieniami.

W kosmetyku umieszczono między innymi tlenek cynku, który koi i łagodzi podrażnienia przez bardzo długi czas. Pudru zaleca się używać zwłaszcza do codziennej pielęgnacji niemowlęcych pachwin oraz w miejscach powstawania skórnych fałdek. Tam to bowiem gromadzi się najwięcej potu. Produkt dobrze też użyć po kąpieli, gdyż szybko zbierze on z dziecięcej skóry nadmiar wilgoci.