Przyjaciele dzieciństwa – pluszowe pieski

Pluszowe zabawki to jedne z najbardziej ulubionych zabawek dzieci w każdym wieku. Są one niezwykle uniwersalne i w pełni bezpieczne dla maluchów, a jednocześnie mogła być różnorodne i całkowicie inne od siebie. Pluszowy miś, piesek czy żaba stają się często najlepszymi przyjaciółmi z dzieciństwa. To do nich dzieci się przytulają gdy nie mogą usnąć, gdy im smutno, a mamy nie ma w pobliżu. To w końcu im powierzają swoje tajemnice. Szczególne miejsce wśród pluszaków zajmują pieski, które dodatkowo mogą zastępować prawdziwego psa lub być wprowadzeniem do opieki nad żywym zwierzątkiem w przyszłości.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Najbardziej chyba popularnym pieskiem pluszowym upodobanym sobie szczególnie przez dziewczynki jest Chi Chi od Simby. Występuje w wielu wariantach. Mamy tu wersje Minies Baletnica, która jest najlepszym przyjacielem każdej małej damy i można się nią bawić gdziekolwiek się zechce- w przedszkolu, na spacerze, na przyjęciu. Piesek w tej odsłonie występuje w tiulowym stroju baletnicy z fioletową kokardą na głowie i wykonany jest z delikatnego, bardzo przyjemnego w dotyku pluszu. Pieski posiadają giętkie nóżki, które można układać w dowolny sposób.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Z kolei Chi Chi Love Super Pies to bohaterska odsłona tych uroczych piesków. To słodkie, malutkie pieski, ubrane w ubranka bohaterów kreskówek takich jak Spidermana, Supermana oraz Batmana. Możecie je zawsze mieć ze sobą, ponieważ zmieszczą się w kieszeni. Pieski chichi ratują świat -razem ze swoim kompanem przezwyciężą wszelkie przeszkody, stanowiąc wyjątkowy prezent dla każdego chłopca. Pieski chi chi love to dużo radości przy zabawie, kolekcjonowaniu i wymianie.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Najpiękniejszy Piesek Przytulaczek Chi Chi Love Paris II to mięciutka przytulanka, która jest idealnym prezentem dla każdej dziewczynki. Psinka Chihuahua wygląda jak ta prawdziwa, biegająca po naszych trawnikach. To iście Królewski Piesio. Jest tak mięciutka i przyjemna w dotyku, że nie będzie można się z nią rozstać. Ma elastyczne łapki, a magiczna obróżka świeci w ciemności ślicznym, bajkowym światłem. Pieskowi nie może zabraknąć torebki oraz gustownego pikowanego kocyka. Dzięki nim można zabrać go wszędzie: na spacerek, do babci, parku, na wakacje, a nawet do przedszkola. Torebeczka jest tak wygodna, że psinka podczas podróży będzie naprawdę szczęśliwa. Prześliczne i stylowe różowo – białawe ubranko wykończone czarną koronką zdobi tę piękna maskotkę. Wysokość pieska to 20 cm.