Przydatny w chorobie – inhalator Lella la Cocinella od Flaem

Inhalator dla dzieci Lella la Coccinella to prawdziwy przyjaciel idealny dla każdego dziecka, które wymaga inhalacji górnych dróg oddechowych. Ma on postać oryginalnej biedronki, która jest idealna dla najmłodszych pacjentów mających problemy z astmą lub chorobami górnych i dolnych dróg oddechowych. Ma wyjątkowo przyjazny dla maluchów wygląd w kształcie uśmiechniętej biedronki, wywołujący u dziecka pozytywne emocje i nie kojarzące się z niczym nieprzyjemnym. Jako inhalator dla dzieci biedronka przyjaciel nebulizacji przełamuje ich lęki przed inhalacją.

Zalety inhalator Biedronka

W zestawie z inhalatorem znajduje się kolorowa ilustrowana książeczka o przygodach Biedronki w języku włoskim i angielskim, dedykowana dzieciom z chorobami układu oddechowego. Przezroczysta torba pozwala na wygodne przechowywanie i transport zestawu do inhalacji. Posiada dodatkową kieszeń na dodatkowe akcesoria do nebulizacji. W zestawie znajduje się też oczyszczacz do nosa i zatok z końcówką dla dzieci i dorosłych. W skład zestawu wchodzi również specjalny nebulizator do oczyszczania zatok Rhino Clear z trzema końcówkami do inhalacji.

inhalator biedronka

okazje.info.pl

Nebulizator inhalatora dla dzieci pozwala na pracę w dwóch trybach – szybkim i wolnym. Zaletą inhalatora jest łatwość i wygoda użycia. Dzieci mogą spokojnie z niego korzystać w warunkach domowych. Rozmiar przeciętnej cząsteczki mierzonej MMAD to 3,6 μm. Urządzenie zostało sprawdzone i testowane przez TUV. Konstrukcja nebulizatora przystosowana jest do inhalacji pacjenta w pozycji leżącej. Używając inhalatora należy pamiętać o każdorazowym czyszczeniu nebulizatora. Nebulizator RF6 Basic2 należy wymieniać co najmniej co pół roku, a w przypadku częstego stosowania częściej, ponieważ gwarantuje to odpowiedni poziom higieny i maksymalną skuteczność terapeutyczną. Inhalator jest wyposażony w filtr powietrza, który należy wymieniać, gdy jest zabrudzony lub zmienia kolor. Nie należy go czyścić we własnym zakresie, ponieważ jest to część jednorazowa i podlega całkowitej wymianie po zużyciu.