Prezenty wielkanocne dla najmłodszych

Wielkanoc to jedna z okazji do obdarowania najmłodszych drobnymi prezentami i podarunkami. Przedstawiamy kilka propozycji takich prezentów dla dzieci w różnym wieku, które można kupić na Okazje.info: http://prezenty.okazje.info.pl/prezenty-na-wielkanoc/dla-kogo/dla-dziecka/.

Maskotka Królik Baby Ono

Zabawka z grzechotką Królik to produkt marki BabyOno, która od 1990 roku wspiera rodziców w procesie wychowania dzieci dostarczając im produktów niezbędnych do prawidłowego rozwoju dziecka. Priorytetem marki jest tworzenie produktów bezpiecznych, zaprojektowanych zgodnie z obowiązującymi dyrektywami i normami Unii Europejskiej. Zanim zabawki trafią do rąk dziecka przechodzą szczegółowe badania. Uwieńczeniem troski o dzieci są przyznawane liczne nagrody i wyróżnienia. Produkty marki zdobyły uznanie rodziców w plebiscytach organizowanych przez specjalistyczne miesięczniki, m.in.: „Mam Dziecko”, „Dziecko”, „Rodzice”. Zabawka Z Grzechotką Królik 1271 to mięciutka postać króliczka, która zachęca do przytulania. Łapki i uszka królika są łatwe do złapania nawet przez niewprawne małe rączki, a stonowana kolorystyka z elementami różu z pewnością przypadnie do gustu małym dziewczynkom. Maskotka wspomaga wyciszanie dzięki spokojnej i pozytywnej kolorystyce, rozmaite materiały i faktury wspomagają rozwój integracji sensorycznej dziecka, miękki brzuszek, rączki i nóżki króliczka zachęcają do tulenia, ukryta w brzuszku cicha grzechotka o subtelnym dźwięku wzbudza ciekawość i skłania do interakcji, a uśmiechnięta wesoła buzia i filuterne oczka to cechy maskotki – towarzysza każdej zabawy. Maskotka ma 45 cm długości.

maskotka wielkanocna królik

okazje.info.pl

Maskotka Wiewiórka Apple Park

Apple Park Maskotka Wiewiórka z serii Leśni Przyjaciele to wesoła i skoczna wiewiórka, która ma ochotę pobawić się z maluszkiem. Zawsze gotowa na spacer i całodzienne figlowanie. Delikatne futerko wykonane z 100 % bawełny jest bardzo przyejemne dla skóry dziecka. Maskotka zapakowana w leśne pudełko-okienko o wymiarach 27,90 x 25,40 x 11,40 cm. Oczy wiewiórki są wykonane z nietoksycznego plastiku z recyklingu, uszy i nos z naturalnego jedwabiu, a ogon z włókna sojowego. Futro to 100% bawełna i włókna sojowe, a wypełnienie 100% bawełna organiczna i naturalne włókna kukurydzy. Firma Apple Park została założona w San Francisco z wizją stworzenia luksusowych i jednocześnie przyjaznych dla środowiska produktów dla niemowląt i dzieci.

prezenty wielkanocne dla dzieci

okazje.info.pl

Gra Wielkanoc marki Alexander

Alexander Wielkanoc Pamięć to prosta, a jednocześnie bardzo emocjonująca gra.Wygrywa ten, kto najlepiej zapamięta położenie par takich samych obrazków, odkrytych na chwilę, spośród wszystkich ilustrowanych tabliczek. Gra skierowana jednocześnie do dzieci i dorosłych, jest świetnym treningiem pamięci i spostrzegawczości. Zawartość pudełka to czterdzieści sztuk ilustrowanych tabliczek. Jest to gra dla dzieci w wieku powyżej lat 5, przeznaczona dla 2-4 graczy.

prezenty na wielkanoc dla dzieci

okazje.info.pl

Teoś i Wielkanoc – audiobook

„Teoś i Wielkanoc” to audiobook autorstwa Jerzego Latosa i  Pauliny Dulla. Dociekliwy wróbelek pragnie poznać istotę Świąt Wielkanocnych. Udaje się na przedświąteczny kiermasz, by podsłuchać, jak przy swoich straganach pani Bazia i pan Żółtko próbują ustalić, kto jest najważniejszy w Wielkanoc. W zabawnych dialogach zajączki i kurczaczki chcą udowodnić, że to właśnie one. Pomiędzy baziami, pisankami i palemkami Teoś odnajduje? Baranka. Bajka przeznaczona jest dla dzieci od lat 4 i trwa 28 minut 27 sekund.

prezenty wielkanocne dla dzieci

okazje.info.pl