Prezenty gwiazdkowe dla maluszków

Na Świętego Mikołaja i gwiazdkowe prezenty najbardziej czekają dzieci i to na zakup prezentów dla nich właśnie poświęcamy zazwyczaj najwięcej czasu. Również maluszki koniecznie muszą znaleźć coś pod choinką, nawet jeśli nie mają jeszcze świadomości świąt i Gwiazdki. Wybierając prezent dla dzieci – czy mniejszych, czy tych nieco większych, zawsze musimy się kierować wiekiem dziecka i związanymi z tym jego potrzebami rozwojowymi. Porównywarka cen Okazje.info w swoim serwisie prezentowym ma wiele propozycji upominków dla najmłodszych, a wśród nich poniższe zabawki.

Ośmiornica ośmionutka lc27027od Lamaze

Zabawki marki Lamaze są projektowane przy ścisłej współpracy z  Lamaze International-America’s , organizacją zajmującą się badaniami nad prawidłowym rozwojem dzieci, Uniwersytetem Yale oraz
specjalistami Dr.Jerome i Dorothy Singer. Zabawki Lamaze bawią i jednocześnie rozwijają od okresu
niemowlęcia do pierwszych 3 lat życia. Ośmiornica Ośmionutka to kolorowa zabawka wykonana z miękkiego materiału, miłego w dotyku.Z Ośmiorniczką dziecko może muzykować już od dnia narodzin. Każda macka gra inną nutkę, a naciskając poszczególne macki można zagrać wesołą melodię. Dzięki wygodnemu uchwytowi dziecko może swobodnie przenosić ośmiorniczkę. Zabawka jest również doskonałą przytulanką. Ciekawe elementy zabawki takie, jak szeleszczący materiał, kolorowe macki, rozwijają ciekawość dziecka poprzez nieustanne poznawanie nowych rzeczy w zabawce. Dzięki temu zabawka
nie znudzi się szybko maluchowi, a ponadto wpłynie stymulująco na jego rozwój, pobudzając zmysł wzroku poprzez różnorodność kontrastujących ze sobą kolorów i wzorów, zmysł słuchu poprzez dźwięk i elementy szeleszczące, zmysł dotyku przez dotyk różnorodnej faktury i struktury materiału. Zabawkę można nabyć w cenie od 105 zł.

zabawki na prezent dla maluszka

okazje.info.pl

Pchacz Rośnij Ze Mną 0804 Smily Play

Edukacyjny i kreatywny chodzik pchacz ma do zaoferowania dziecku wiele atrakcji. Jest bardzo kolorowy, a przez to zachęca do zabawy. Posiada mnóstwo przycisków, guziczków, które wydają sympatyczne dźwięki, a to jest wspaniały pomysł na wzbudzenie zainteresowania u malucha. Muzyczny chodzik to doskonałe centrum zabawy dla dziecka. Zabawka posiada wygodną rączkę i stabilne kółka. Jest bezpieczna i solidnie wykonana. Specjalna rączka ułatwi dziecku wstawanie i pokonywanie pierwszych odległości na własnych nóżkach. Smily Play stawia na jakość i funkcjonalność produkowanych zabawek. Zabawki tej firmy ze względu na swoje funkcje edukacyjne uzyskały wysoką opinię psychologów i pedagogów.

zabawki na prezent dla maluszka

okazje.info.pl

Książeczka edukacyjna alfabet 307301 SKIP HOP

Kolejna propozycja to zabawna książeczka dla małych rączek Skip Hop – nowojorskiej marki produktów dla dzieci, która cieszy się ostatnio dużą popularnością wśród polskich rodziców. Główną cechą zabawek i innych produktów tej marki jest niebanalny i przyciągający uwagę wygląd oraz wysokiej jakości wykonanie.
Mięciutka książeczka będzie wspaniałą edukacyjną zabawą dla dziecka. Szeleszczące elementy i bezpieczne lustereczko z pewnością zainteresują maluszka. Edukacyjna książeczka jest bezpiecznie wykonana z miękkiego materiału, a więc mogą bawić się nią już najmłodsze dzieci. Stymuluje zmysł dotyku, słuchu i wzroku. Każda strona książeczki przedstawia zwierzątko. Można ją przyczepić do wózka, łóżeczka lub fotelika. Nie zawiera szkodliwych ftalanów, BPA i PVC. Książeczka po rozłożeniu ma wymiary 18 x 19 cm.

zabawki na prezent dla maluszka

okazje.info.pl