W prezencie mikołajkowym – zestawy klocków

Klocki to jedna z klasycznych, tradycyjnych zabawek, chociaż wcale nie musi mieć standardowej odsłony. Prezentujemy klocki idealne na prezent dla małej dziewczynki, w wieku 3-4 lata, w pięknych pastelowych kolorach – duży zestaw, który jest dostępny na Okazje.info.

Plus Klocki Mini Pastel 3352 Plus Plus

Zestaw klocków Plus Plus w wersji MINI to aż trzysta elementów w bardzo dziewczęcej, pastelowej wersji kolorystycznej. Można go łączyć z innymi zestawami serii MINI. Klocki są przeznaczone dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Plus Plus to duńska marka klocków rozwijających wyobraźnię oraz kreatywność dzieci, posiadająca serie produktów zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Produkty marki są przeznaczone dla dzieci w wieku od trzech do dwunastu lat. Kolorowe klocki Plus Plus występują w dwóch rozmiarach, 20 i 50 mm oraz w trzech seriach kolorystycznych: podstawowej, pastelowej i neonowej. To nowy pomysł na długie godziny doskonałej zabawy w projektowanie, konstruowanie, składanie i budowanie. Klocki są produkowane w fabryce pod Kopenhagą i są wykonane ze skandynawską starannością i dbałością o bezpieczeństwo dzieci, spełniając najwyższe normy bezpieczeństwa dotyczące zabawek.

klocki plus plus pastelowe

okazje.info.pl

Nie zawierają szkodliwych ftalanów oraz PVC. Rozwijają u dziecka kreatywność, manualną zręczność oraz cierpliwość. Do tej zabawy potrzebna jest tylko wyobraźnia. Można tworzyć kolorowe obrazy oraz przestrzenne konstrukcje i zbudować wszystko, co tylko zapragniemy. Zabawa klockami Plus Plus jest zdecydowanie lepsza od układania puzzli i jest też doskonałym pomysłem na wspólną zabawę z przyjaciółmi. Razem można budować znacznie szybciej i więcej, a po zbudowaniu wymyślnych modeli dzieci mogą wspólnie się nimi bawić.