Pożądana marka – ubranka dziecięce od NEXT

Każda mama spotkała się zapewne z ubrankami marki Next. Choć nie należą do najtańszych, to ich wzornictwo, jakość wykonania i trwałość zasługują na uwagę i odrobinę wyższą cenę do zapłacenia.
Marka Next powstała na rynku brytyjskim i cały czas się rozwija, począwszy od 1982 roku. Zdobywa liczne nagrody, jest również wiodącym producentem detalicznym w Wielkiej Brytanii, obecnym w ponad 650 sklepach na całym świecie. Prowadzi także sprzedaż online.

Marka Next to odzież dla wszystkich – kobiet, mężczyzn, dzieci i młodzieży, jednak te dwie ostatnie grupy docelowe traktowane są szczególnie, tak jak szczególnie postrzegana jest ta marka odzieżowa przez rodziców maluchów.

Podstawową cechą, wyróżniającą ubrania Next spośród tłumu innych jest wzornictwo – jedyne, niepowtarzalne, choć często „podrabiane” przez małe, nieznane firmy w sposób mniej lub bardzie udolny. Ubrania w podziale na dziewczęce, chłopięce i niemowlęce, produkowane są seriami, z których każdą łączy jakiś wspólny element – przewodni motyw, tkanina, kolorystyka.

Poniżej prezentujemy kilka wybranych modeli ubrań dziecięcych Next. Pełną ofertę producenta znajdzie się na Okazje.info: http://www.okazje.info.pl/odziez-i-obuwie/

3

Źródło: www.nextdirect.com

1

Źródło: www.nextdirect.com

4

Źródło: www.nextdirect.com