Pomysły na ciążowe zdjęcia

Kobieta w ciąży może wyglądać pięknie i seksownie. Dlaczego więc nie uwiecznić tych wyjątkowych chwil i nie urządzić sesji zdjęciowej? Aby zrobić ciekawe zdjęcia nie trzeba mieć studia fotograficznego ani własnego fotografa. Wystarczy tylko trochę pomysłowości i odrobina czasu. Poniżej kilka propozycji na interesujące zdjęcia ciążowe.

Czarne i białe

źródło zdjęcia: imagesbyhelen.com

Czarno-białe fotografie są bardzo sensualne i mają niezwykły urok. Umożliwiają niesamowitą grę świateł i w ciekawy sposób wyeksponują brzuszek przyszłej mamy.

Malowanie

źródło zdjęcia: art-vision.us

Brzuch można ozdobić na wiele sposobów, wystarczy tylko odrobina fantazji. Napisy i rysunki mogą być przecież dowolne. Na pewno za kilka lat zdjęcia będą chętnie oglądane przez wszystkich członków rodziny.

Skojarzenia

źródło zdjęcia: buzzle.com

Prosty a wymowny zabieg, w subtelny sposób nawiązuje do niecodziennego stanu. Każdy może mieć własne skojarzenia wystarczy tylko odpowiednio je zaakcentować.

Podwójnie

źródło zdjęcia: ontobaby.com

Do sesji warto zaprosić siostrę, koleżankę, która też jest w ciąży. Na pewno będziecie się dobrze bawiły, a efekt prac na pewno was zadowoli.

Seksowna

źródło zdjęcia: serendipity-photography.com

Kobieta w ciąży też może kusić. Taka sesja pomoże pozbyć się kompleksów i doda pewności siebie przyszłym mamą. Wystarczy dobrać frywolną bieliznę i ujęcie gotowe.

Romantycznie

źródło zdjęcia: ontobaby.com

W parku, na łące i koniecznie w zwiewnej sukience. Takie zdjęcia będą ponadczasowe i staną się doskonałą pamiątką dla mamy oraz dziecka.

źródło: odberbecia