Plecaki do szkoły Cool Pack

Wygodny plecak do szkoły to podstawa. A jeśli do tego ma świetną jakość i piękne oryginalne wzory? Takie właśnie są plecaki młodzieżowe Patio Cool Pack.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Model 155 to plecak dwukomorowy z pięcioma kieszeniami zapinanymi na zamek błyskawiczny, zakończony zawieszką. Kieszenie wszyte są od największej do najmniejszej i są bardzo poręcznie i wygodnie usytuowane. Po bokach znajdują się dwie małe dodatkowe kieszenie idealnie nadające się na bidon lub butelkę z napojem.Największa kieszeń zaopatrzona jest w organizer na dokumenty i długopisy oraz inne drobiazgi.Plecak posiada szerokie, profilowane, podszyte gąbką szelki z regulacją, na których dodatkowo dla większej widoczności umieszczono dwa odblaskowe paski. Plecak wyposażony jest w wygodną, materiałową rączkę do przenoszenia, również podszytą gąbką. Plecy usztywnione, profilowane pokryte oddychającą siateczką, a ergonomicznie ukształtowany tył dopasowujący się do pleców zapewnia komfort w noszeniu. Wykonany solidnie z wodoodpornych tkanin, w modnych kolorach.Plecak bez trudu pomieści format A4. Jest idealny zarówno do szkoły jak i na wycieczki czy wyprawy ze znajomymi.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Model 073 to także solidnie wykonany plecak szkolny który pełni też rolę torby podróżnej na kółkach. Jest to nowatorski plecak wykonany na stelażu z dużymi kółkami i regulowaną rączką. Można też nosić go na plecach jako tradycyjny plecak, ale także wozić go jak torbę podróżną, a to wszystko dzięki wysuwanej rączce posiadającej dwustopniową regulację wysokości. Plecak posiada dwie komory – jedną większą, pojemną na rzeczy o większych gabarytach, a drugą nieco mniejszą ale również pojemną, z wszytymi kieszonkami na długopisy i komórkę. Po bokach i na przodzie plecak posiada dodatkowe kieszenie – boczne – świetnie nadające się na butelkę z piciem lub bidon, przednia jest na suwak na inne potrzebne drobiazgi. Z przodu plecaka na samym dole dla bezpieczeństwa wszyty został element odblaskowy.