Piłka zmyłka od EPEE

Piłka Zmyłka marki EPEE to fantastyczna rozrywka dla całej rodziny, a przede wszystkim dla najmłodszych jej członków. Ma niewielkie rozmiary, ale daje wiele radości, stając się absolutnym hitem roku. Piłka jest nieprzewidywalna i niezwykle zabawna. Ma ona przesunięty środek ciężkości, co powoduje, że nigdy nie możemy przewidzieć kierunku jej lotu. Można ją zarówno rzucać, jak i podawać, turlać, a ona i tak poleci tam gdzie tylko zechce. Gdy wydaje nam się, że już ją mamy, piłka niespodziewanie zmienia kierunek i ucieka.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Piłkę wykonano z miłego w dotyku, piankowego materiału. Dzięki niewielkim rozmiarom nie zabiera dużo miejsca, co sprawia, że można zabrać ją na wakacje, do ogrodu, parku czy na każdy inny wyjazd i bawić się nią wszędzie, gdzie tylko mamy możliwość. Piłkę można kupić tutaj: http://www.okazje.info.pl/dla-dziecka/pilki-dla-dzieci/.

Gra piłką zmyłką to niezapomniane chwile radości i zabawy dla małych i dużych, zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Każda z piłek pakowana jest w oryginalne pudełeczko, zatem idealnie nadaje się na prezent. Piłki występują w czterech różnokolorowych wersjach tworząc Paczkę Zgrywusów  – każdy z miną psotnika z uśmiechniętymi buziami obnażającymi wielkie zęby. Dostępne kolory to żółty, pomarańczowy, zielony i czerwony. Wymiary opakowania to 11 x 11 x 11 cm, a średnica piłeczki to ok. 10 cm. Ze względu na małe elementy piłka przeznaczona jest dla dzieci powyżej trzeciego roku życia.