Pamiętacie jeszcze kultowy krem Bambino?

Na rynku co chwilę pojawiają się nowe kosmetyki do pielęgnacji niemowląt. Jest ich tyle, że nietrudno o zawrót głowy. Ale zanim się zatopimy w tym morzu nowości, może warto zrobić parę kroków w tył i przypomnieć sobie o starym, dobrym kremie Bambino? Ten niezawodny kosmetyk cały czas jest dostępny na rynku, a przy tym jest jednym z tańszych produktów tego typu (za siedemdziesiąt pięć mililitrów zapłacimy około pięciu złotych).

Co znajdziemy w kremie Bambino?

Legendarny krem Bambino zawiera w sobie między innymi talk, witaminę E oraz tlenek cynku. Te składniki razem wzięte zapobiegają zaczerwienieniom delikatnej skóry, łagodzą obecne już podrażnienia, a także chronią naszego maluszka przed niekorzystnym wpływem promieni słonecznych i innych czynników naturalnych.

Co ważne, krem Bambino to kosmetyk w pełni bezpieczny, dlatego można go używać już od pierwszych dni życia szkraba – wystarczy w wybranym miejscu rozsmarować niewielką ilość kremu i po kłopocie. Podkreślmy przy tym że omawiany krem, tak jak i wszystkie pozostałe kosmetyki marki Bambino, posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Możemy więc być pewni o bezpieczeństwo naszych pociech.