Oryginalne półki do dziecięcego pokoju

Półka to ten rodzaj mebla, który kojarzy się zazwyczaj z prostą deską na podpórkach lub jako element większej całości – np. regału na książki. Tymczasem półki – zarówno te do „dorosłych” pomieszczeń, jak i przestrzeni dziecięcych nie muszą być banalne i proste, a kolorowe, bajeczne i pobudzające wyobraźnię. Nie tylko będą stanowiły element funkcjonalny w pokoju naszej pociechy, ale również będą jego niezaprzeczalną ozdobą. 

Półka duży domek Bambooko

Drewniany domek-półka to doskonale pasująca do dziecięcego pokoiku półka ścienna, występująca w wielu pięknych aranżacjach. Półka ścienna Domek jest fantastyczną dekoracją pokoju dziecięcego. Prezentowany produkt jest wykonywany ręcznie przez polską firmę Bambooko, tworzącą ciekawe mebelki dziecięce. Domek świetnie prezentuje się nie tylko w pokojach w stylu skandynawskim. Półka ścienna wykonana jest całkowicie z drewna i została pomalowana farbą ekologiczną, bezpieczną dla dzieci. Dostępne są różne kolory, jak róż, turkus, miętowy, jasno szary, ciemno szary i biały oraz kombinacje tych kolorów w ramach jednego kompletu. Wymiary domku to 60 x 40 x 10 cm.

designerskie półki do pokoju dziecka

okazje.info.pl

Półka ścienna Kamienice Maszyna Kreacji

Półka ścienna Kamienice marki Maszyna Kreacji to oryginalne miejsce do wyeksponowania małych zabawek lub innych dekoracyjnych przedmiotów w pokoju dziecięcym czy młodzieżowym. Wykonana jest ze sklejki drewnianej, dzięki czemu zachowuje ekologiczną stylistykę, a jej ciekawy wzór sprawdzi się w pomieszczeniach o nowoczesnej stylistyce, a także w tych bardziej stylowych. Wymiary półki to 54 x 38 cm, głębokość 10 cm. Półka jest wykonana ze sklejki o grubości 15 mm.

designerskie półki do pokoju dziecka

okazje.info.pl

Półka Chmurka miętowa Lamps&Co.

Półki w kształcie chmurek to jeden z popularniejszych motywów w dziecięcych pokoikach, szczególnie tych najmłodszych pociech. Półka chmurka od Lamps&Co. to z pewnością bardzo dekoracyjny element wyposażenia pokoju dziecięcego. Podłużna chmurka częściowo zakrywa położone na półeczce książki lub inne przedmioty. Półka chmurka jest bardzo modnym dodatkiem i pasuje do uroczych pokoików maluchów. Wykonana jest z lekkiej sklejki drewnianej, przez co jest bardziej bezpieczna od ciężkich drewnianych półek. Półka chmurka marki Lamps&Co. dostępna jest w jednym z kilku kolorów mi.in.: biały, róż, szary, miętowy, niebieski i żółty. Wymiary półki to szerokość 55 cm, głębokość 10 cm i wysokość 25 cm.

designerskie półki do pokoju dziecka

okazje.info.pl