Nowoczesny wózek BabyZen głęboko-spacerowy z foteikiem

BabyZen to nowoczesny, designerski wózek głęboko-spacerowy z fotelikiem – zestaw 3w1. Wózek jest trójkołowy, nowoczesny i niezwykle zwrotny. Przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do 20 kg wagi. W zestawie z wózkiem znajduje się fotelik samochodowy MAXI COSI CABRIO FIX.

Cechy wózka BabyZen

W wyposażeniu standardowym wózek wyposażony jest w lekki, kompaktowy stelaż, trzy duże koła odporne na przebicie, ekskluzywny system soft-drive, co oznacza, że nie ma potrzeby blokowania przedniego koła obrotowego, nawet w trudnym terenie. Przy przednim kole znajduje się solarne światło ostrzegawcze, a rączka jest pełna i ma regulowaną wysokość położenia na trzech poziomach. W rączce znajduje się panel sterujący oświetleniem. Gondola ma własną budkę i miękki materacyk, a dodatkowo gondola posiada certyfikat łóżeczka podróżnego, krzesełka i leżaczka. Siedzisko spacerowe montowane jest tylko przodem do kierunku jazdy. Ma miękką wkładkę łatwą do utrzymania w czystości, którą można prać. W wózku zamontowano 5-punktowe pasy bezpieczeństwa przy spacerówce, która ma oparcie regulowane w 3 pozycjach. Zestaw zawiera też osłonę przeciwdeszczową, kosz na zakupy Wózek jest niesłychanie łatwy i przyjemny w obsłudze, można go złożyć jedną ręką w kilka sekund, a po złożeniu koła same układają się równolegle do stelaża, dzięki czemu wymiary po złożeniu są jeszcze mniejsze. Gondola po zdjęciu ze stelaża, może służyć jako leżaczek. Dodatkowo do transportu można ją złożyć praktycznie na płasko.

wózek babyzen 3 w 1

okazje.info.pl

Fotelik do samochodu i na stelaż

Jest też możliwość montażu fotelika na stelaż wózka za pomocą CabrioFIX – dodatkowego adaptera. Samochodowy fotelik CabrioFIX przeznaczony jest dla najmłodszych dzieci, od pierwszych dni życia, w przedziale wagowym 0-13 kg. Fotelik Cabrio FIX może być montowany w samochodzie 3-punktowym samochodowym pasem bezpieczeństwa, tyłem do kierunku jazdy, na przednim lub tylnym siedzeniu lub za pomocą bazy Easy Base 2, EasyFIX lub FamilyFIX. Wymiary i waga wózka: stelaż złożony(dxsxw): 54×49,5x18cm- stelaż rozłożony 95 x 60 x 106 cm, gondola z budką zewnętrzną 82,5 x 49,5 x 67 cm, stelaż waży 9,5 kg, a gondola 3,6 kg.