Nosidełko turystyczne All Terrain S2 LittleLife

Nosidełko turystyczne All Terrain S2 od LittleLife posiada regulowany system przepływu powietrza uprzęży Air-Flow, który zapewnia przyjemny chłód osobie noszącej. Posiada również łatwo zakładaną osłonkę przeciwsłoneczną przeznaczoną dla dziecka, która zabezpieczy je przed promieniowaniem słonecznym.

Wygoda i funkcjonalność

Nosidło jest modelem niezwykle komfortowym i uniwersalnym. Posiada dwie duże komory na bagaż, a dodatkowo boczne kieszenie na drobiazgi, co pozwoli spakować wszystko co potrzebne w czasie wędrówki. Łączna objętość komór bagażowych wynosi aż 32 litry. Nosidło wyposażone jest w pełni regulowany system pasów dla osoby noszącej wraz z systemem pasów dla dziecka z opatentowanym zapięciem X i anatomicznie ukształtowanym siedziskiem, które zapewnią nie tylko komfort podróżowania, ale także bezpieczeństwo. Szeroka podstawa posiada miejsce na stopę, które umożliwia przytrzymanie nosidełka podczas wkładania dziecka. Ułatwieniem w tym jest również boczny i górny uchwyt, które zapewniają łatwe i bezpieczne zakładanie nosidełka. W komplecie z nosidełkiem otrzymujemy dodatkowo osłonkę przeciwsłoneczną, osłonkę przeciwdeszczową, lusterko do obserwacji dziecka.

nosidło turystyczne dla dzieci

okazje.info.pl

Cechy nosidełka LittleLife All Terrain S2

Nosidło posiada miejsce na bagaż oraz funkcjonalne kieszenie na drobiazgi, uchwyty ułatwiające zakładanie nosidła, w pełni regulowany system pasów dla osoby noszącej wraz z pasem biodrowym i systemem Air-Flow, w pełni regulowane, anatomicznie ukształtowane siedzisko dla dziecka z pasami i klamrą typu X, poduszeczkę dla dziecka na wysokości twarzy, szeroką podstawę z miejscem na stopę zapewniająca stabilność podczas wkładania dziecka, pętelki do przyczepienia zabawek. Samo nosidełko waży trzy kilogramy i ma wymiary 31 x 35 x 70 cm. Maksymalna waga dziecka wraz z bagażem to 20 kg. Nosidło jest przeznaczone dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat oraz osób noszących o wzroście od 157 do 193 cm.