Nocnik jak toaleta

Nocnik dla dziecka może być zwykły i prosty, ale może również być rodzajem zabawki, która zachęci opornego malucha do korzystania z toalety zamiast pieluszki. Oferowane są więc przez producentów także nocniki wyglądem i kształtem przypominające prawdziwą toaletę.Oto przykładowe modele.

 

Nocnik Reer

okazje.info.pl

Nocnik marki Reer – niczym mała muszla klozetowa

Nocnik marki Reer z wyjmowanym pojemnikiem to produkt niemiecki, renomowanej marki istniejącej od 1922 roku. W nauce pierwszych rzeczy najważniejsze jest, by dziecka nie wystraszyć na samym początku. Nauka samodzielnego załatwiania się nie jest prosta. Dzieci zazwyczaj przejawiają niechęć do nocnika, na który maja usiąć. Nocnik niemieckiej firmy reer, wygląda jak mała toaleta. Oczywiście nie bez powodu. Dzieciom nauka przychodzi łatwiej, kiedy mogą naśladować rodziców, w myśl zasady, że skoro mama i tata tak robią, to ja też mogę. Konstrukcja jest stabilna, a nocnik wygodny dla dziecka. Posiada klapę jak w prawdziwej muszli. W środku znajduje się pojemnik, który w łatwy i prosty sposób można wyjąć bez podnoszenia całego nocnika, dzięki czemu czyszczenie go jest proste. Nocnik przeznaczony jest dla dzieci od 2 do 5 lat.

Grający nocnik Fisher Price

okazje.info.pl

Grający nocniczek Fisher Price

Nocniczek z fanfarami J7815 od Fisher Price to seria wysokiej jakości zabawek dla dzieci i niemowląt na każdym etapie rozwoju. Od zabawek stymulujących ruch i koordynację, poprzez proste łamigłówki, aż po te rozwijające wyobraźnię i kreatywność. Zabawki Fisher-Price sprawiają, że wzrost i nauka stają się wspaniałą zabawą. Do nocniczka siusianie to fanfar granie – ten nocniczek skutecznie nauczy dziecko kulturalnego załatwiania swoich potrzeb.

Wystarczy zamknąć klapę by zamienił się w podnóżek – stopień pomocny np. przy samodzielnym myciu rączek. Za każde prawidłowe załatwienie się, dziecko nagradzane jest odegraniem jednej z czterech królewskich fanfar, a cały zestaw jest stylizowany na królewski tron. Nocniczek składa się z podstawy, wymiennego wiaderka ułatwiającego czyszczenie, deski do siadania, przykrywki na zawiasach oraz wymiennej nakładki zapobiegającej wylewaniu się moczu. Zabawka posiada włącznik/wyłącznik. Wiek dziecka od 18 miesięcy. Te i inne nocniki można kupić tutaj: http://www.okazje.info.pl/dla-dziecka/nocniki/.

Nocnik Fisher Price

okazje.info.pl

Praktyczny i łatwy w opróżnianiu nocnik Fisher Price

Kolejny model to również nocnik autorstwa  Fisher Price, model Komfort. Ten oryginalny nocnik znanej i cenionej marki  sprawi, że nauka załatwiania się będzie przyjemnością. Nocniczek, w rozmiarze i kształcie idealnym dla dziecka, zaprojektowano tak, aby ułatwić zadanie maluszkom, a rodzicom sprzątanie. Wyprofilowane siedzisko i wysokie oparcie zapewniają komfort siedzenia i bezpieczeństwo, a regulacja wysokości i oparcia na ręce ułatwiają wstawanie i siadanie. Nocnik bardzo dobrze przylega do podłogi zapewniając stabilność. Jest wyjątkowo łatwy do utrzymania czystości – wyjmowany jednoczęściowy zbiornik ułatwia opróżnianie i spłukiwanie a gładkie powierzchnie można bez problemu wyczyścić.