Niania elektroniczna Philips SCD501/00

Niania elektroniczna Philips SCD501/00 AVENT to niania cyfrowa – najbardziej niezawodne połączenie z dzieckiem. Zapewnia maksymalne poczucie bezpieczeństwa, krystalicznie czysty dźwięk i łagodne nocne światło. Niania posiada automatyczny tryb oszczędzania energii SmartECO – minimalizuje zużycie energii podczas transmisji i wydłuża żywotność baterii.

Czym bliżej dziecka, tym mniej energii jest potrzebne do doskonałego połączenia. Zawsze będziesz wiedzieć, czy niania jest w zasięgu i połączona. Jednostka centralna zaalarmuje, gdy niania jest poza zasięgiem lub gdy bateria jest na wyczerpaniu, dzięki czemu zawsze będziesz mieć pewność, że masz połączenie z dzieckiem.Diody ukazują poziom dźwięków, które dziecko wydaje. Aktywują się i wyświetlają poziom dźwięku w dziecięcym pokoju,nawet gdy jednostka centralna jest wyciszona. Różne modele elektronicznych nianiek marki Philips można kupić na Okazje.info: http://www.okazje.info.pl/dla-dziecka/nianie-elektroniczne/.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Zasięg to aż 300 metrów na zewnątrz i 50 metrów wewnątrz. Jednostka centralna jest zasilana z sieci lub bateriami. Jednostka centralna działa perfekcyjnie, przy zasileniu prądem elektrycznym. Jeśli chcesz być niezależny od prądu, możesz włożyć baterie i używać urządzenia bez kabla. Technologia DECT gwarantuje bezproblemowe działanie. Szyfrowanie danych zapewnia bezpieczne i poufne połączenie, więc możesz być pewien, że Twoje dziecko słucha tylko Ciebie. Perfekcyjnie czysty dźwięk w technologii DECT. Nawet najmniejszy chichot i płacz usłyszysz dzięki DECT Digital, zapewnia wysoką jakość i krystalicznie czysty dźwięk, dzięki czemu można usłyszeć swoje dziecko w każdej chwili. Mały akumulator w jednostce centralnej zapewnia wygodę, na jednym ładowaniu wytrzymuje do 24 godzin bezpośredniego monitoringu. Czas jednak zależy od rodzaju baterii i czasu pracy.Gdy położysz dziecko do łóżka, może być wciąż niespokojne, a pomocne w jego uspokojeniu będzie ciepłe nocne światło.