Najpopularniejsze przewijaki domowe wg Okazje.info

Przewijak to jedno z tych przydatnych w domu urządzeń, którego wartość szybko poznają świeżo upieczeni rodzice. Maleńkie dzieci trzeba często przewijać, także często przebierać gdy im się uleje, lub przemoknie pieluszka. Wówczas przewijak staje się wygodnym, bezpiecznym i niezastąpionym miejscem do zmiany ubranka czy pieluchy. Podejmując decyzje o kupnie przewijaka i wybierając jego typ i markę możemy posiłkować się rankingiem popularności przewijaków zaprezentowanym na Okazje.info. Warto podkreślić, że w rankingu znalazły się też przewijaki przeznaczone do miejsc użyteczności publicznej, których nie bierzemy tutaj pod uwagę.

Na pierwszym i drugim miejscu w rankingu za luty 2015 uplasowały się przewijaki Ceba. Miejsce pierwsze zajął przewijak na łóżeczko-nadstawka, powleczony ceratką nie zawierającą szkodliwych substancji chemicznych. Ten przewijak jest dostępny z twardym dnem i występuje w rozmiarze 50×70 zm. Przewijak wymiarami przystosowany jest do łóżeczka o szerokości 60 cm, ale może też być używany jako samodzielny mebel nakładany bezpośrednio na łóżeczko lub jako usztywniona tapicerka (np. na komodę, czy stolik). Jeżeli nadstawka ma służyć jako mebel na łóżeczko, należy od spodu przymocować kołeczki, które zabezpieczą przed zsunięciem się jej z ramy łóżeczka. Przewijak-nadstawka występuje w wielu wzorach i kolorach.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Drugie miejsce zajął przewijak Ceba – nadstawka profilowana o wymiarach 50×80 cm. Przewijak został wykonany z wysokiej jakości atestowanej folii, która nie zawiera żadnych szkodliwych związków, jest w pełni bezpieczna nawet dla najbardziej wrażliwej skóry, nie podrażnia skóry i jest łatwa w utrzymaniu czystości. Przewijak został usztywniony deską i wyposażony w nóżki zapobiegające przesuwaniu.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Miejsce trzecie przypadło w udziale dużemu przewijakowi na komodę, model Amelia, marki Sauthon. To duży przewijak, łatwy do zamontowania na komodzie i rozmontowania, przy czym nie uszkadza komody. Ma długość 86 i głębokość 76 cm. Opcjonalnie posiada dodatkowy regalik, który można wykorzystać w dwojaki sposób – jako regalik, który można ustawić w luce, która się tworzy po zamocowaniu przewijaka lub jako półkę na ścianę (regalik ma przygotowany otwory do powieszenia). Długość regalika to 20 cm, wysokość 88 cm, a głębokość 33 cm. W komplecie są białe uchwyty, ale istnieje możliwość dokupienia w kolorze różowym, niebieskim lub orzechowym. Kolekcja wykonana jest z płyty MDF oraz płyty drewnopochodnej okleinowanej i lakierowanej na kolor satynowo-biały, z płyty drewnopochodnej okleinowanej na kolor biały (środki) oraz z litego buku i sosny lakierowanych na kolor satynowo-biały. Uchwyty (kwadratowe lub okrągłe) wykonano z buku lakierowane na kolor satynowo-biały. Opcjonalnie do wyboru uchwyty w kolorze różowym, niebieskim lub orzechowym. Komoda – prowadnice niewidoczne z amortyzatorami.

okazje.info.pl

okazje.info.pl