Najpopularniejsze prezenty na Dzień Dziecka wg. Okazje.info

Kiedy w mediach zaczynają pojawiać się reklamy zabawek oraz zaproszenia na rodzinne festyny i pikniki – to znak, że 1 czerwca zbliża się wielkim krokami. Najwyższa więc pora, by zadać sobie pytanie: co w tym wyjątkowym dniu sprawi mojemu dziecku największą radość? My wiemy na jakie upominki czekają najmłodsi! Z danych zebranych przez Porównywarkę Cen Okazje.info wynika, że wśród najpopularniejszych zabawek ostatnich tygodni znalazły się między innymi lalki Monster High, artykuły kolekcjonerskie z serii Ben10 i Bayblade oraz zjeżdżalnie ogrodowe.

źródło: luxlux.pl

źródło: luxlux.pl

Wraz z nadejściem wiosny, rodzice i ich pociechy w końcu mogą aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Nic więc dziwnego, że dużym zainteresowaniem Internautów cieszą się zabawki do ogrodu. Z tego samego powodu modne w zimowych miesiącach multimedia i elektroniczne gadżety dla najmłodszych tracą na swej popularności. Warto też zaznaczyć, że tradycyjne zabawki, takie jak pluszaki, klocki i gry planszowe nadal mają duże powodzenie.

Zdjęcie Smoby - Zjeżdżalnia KING 310153
Smoby – Zjeżdżalnia KING 310153
w okazje.info

Osoby, poszukujące prezentu dla swojej pociechy często zakupowe preferencje uzależniają od płci dziecka. Najpopularniejszymi zabawkami dla dziewczynek są lalki, kucyki i wózki dla lalek. Wśród zabawek dla chłopców największym zainteresowaniem cieszą się samochodziki, kolejki i tory oraz zabawkowe pojazdy budowlane.

Zdjęcie Mattel Auta Szybka Zmiana Duże Pojazdy Ciężarówka Maniek X0612 (X0621)
Mattel Auta Ciężarówka Maniek 
w okazje.info

W rankingach top produktów najwyższe pozycje zajmują artykuły kolekcjonerskie związane z, aktualnie uwielbianymi przez dzieci filmami i serialami animowanymi. Dziewczynki systematycznie uzupełniają swoje kolekcje Barbie, kucyków My Little Pony oraz lalek i akcesoriów z mrocznej serii „Monster High”, chłopcy – pojazdów z filmu „Auta”, pistoletów Nerf oraz gadżetów inspirowanych kreskówkami „Ben10” i „Beyblade”.

Zdjęcie Mattel Lalka Monster High Upiorni uczniowie Draculaura i Clawd
Mattel Lalka Monster High Upiorni uczniowie
w okazje.info

Wybierając zabawki dla niemowląt, rodzice kierują się nie tyle ich preferencjami, co chęcią wspierania rozwoju. Największe zainteresowanie Internautów wzbudzają chodziki i jeździki, karuzele dla niemowląt oraz maty edukacyjne.

Zdjęcie Karuzela 2w1 Precious Planet N8849 - Fisher Price
Karuzela 2w1 Precious Planet N8849 – Fisher Price
w okazje.info

Hit prosto z telewizyjnej reklamy, zabawka edukacyjna czy tradycyjne, drewniane klocki – wybór dziecięcego upominku to trudna decyzja. Podczas jej podejmowania warto jednak pamiętać, że dla dziecka najlepszym prezentem jest czas, jaki się mu poświęca – i to nie tylko w ten jeden, wyjątkowy dzień.