Najpopularniejsze podgrzewacze do butelek wg rankingu Okazje.info

Podgrzewacz do butelek i słoiczków to bardzo przydatne urządzenie w momencie gdy przestajemy karmić piersią lub uzupełniamy to karmienie mieszanką. Oto ranking popularności wg Okazje.info.

Model Philips SCF355/00 to podgrzewacz do butelek, który zapewnia łagodne i równomierne podgrzewanie w zaledwie 3 minuty. Jest również wyposażony w przydatne ustawienie rozmrażania, a przy tym świetnie wygląda w kuchni dzięki swojej nowoczesnej linii. Zapewnia równomierne podgrzewanie z zachowaniem jakości pokarmu. Podczas podgrzewania mleko jest przez cały czas w ruchu, dzięki czemu zachowuje jednorodną temperaturę.Za pomocą tego podgrzewacza można też łagodnie rozmrażać pokarm, co jest wygodniejsze niż rozmrażanie pod bieżącą wodą, szybsze niż rozmrażanie w lodówce i z pewnością bezpieczniejsze niż rozmrażanie w kuchence mikrofalowej. Do zalet podgrzewacza dochodzi także zgodność z produktami Philips AVENT – pasują do niego wszystkie butelki i pojemniki na jedzenie dla dzieci marki Philips AVENT.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Podgrzewacz elektroniczny 2w1 marki BabyOno dzięki szerokiemu zakresowi ustawienia temperatury umożliwia precyzyjne podgrzanie pokarmu w butelkach i gotowych dań w słoiczkach, a także podgrzanie
gęstego pokarmu na parze w specjalnie dołączonej miseczce. Ma również możliwość wyparzenia smoczków i drobnych elementów butelek. Posiada funkcje podtrzymywania temperatury oraz jej precyzyjny wybór, a także zabezpieczenie przed przegrzaniem. Dzięki podświetlanemu wyświetlaczowi widoczny w godzinach nocnych, natomiast po wyparowaniu wody automatycznie wyłącza się. Podgrzewacz elektroniczny pasuje do wszystkich rodzajów butelek i słoiczków z pokarmem. wykonany został z trwałych i bezpiecznych materiałów, co zapewnia najwyższą jakość i bezpieczeństwo produktu. Delikatne podgrzanie naturalnego pokarmu w kąpieli wodnej, zachowując jego wartości odżywcze precyzyjne podgrzanie pokarmu w butelkach i gotowych dań w słoiczkach, wyparzenie smoczków i drobnych elementów butelek podgrzanie gęstego pokarmu na parze w specjalnie dołączonej do tego miseczce funkcja podtrzymywania temperatury widoczny w nocy, podświetlany wyświetlacz precyzyjny wybór poziomu temperatury intuicyjna obsługa pasuje do wszystkich butelek i słoiczków z pokarmem dostępnych na rynku zabezpieczenie przed przegrzaniem automatyczne wyłączenie po wyparowaniu wody to podstawowe zalety produktu.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Model marki Tufi to dwufunkcyjny podgrzewacz do stosowania zarówno w domu jak i w samochodzie. Podgrzewacz znakomicie sprawdza się wszędzie tam, gdzie jest dostęp do zasilania sieciowego bądź samochodowego, a do pogrzania pokarmu w samochodzie (przy zasilaniu 12V) nie potrzebuje wody. Termostat utrzymuje stałą temperaturę. Urządzenie posiada praktyczny koszyczek na butelki i słoiczki. Średnica otworu podgrzewacza to około 7,2 cm, a średnica koszyczka to ok: 6,2 cm.

okazje.info.pl

okazje.info.pl