Najpopularniejsze klocki LEGO w tym sezonie, z którym ucieszy się każde dziecko.

Klocki Lego to od kilkudziesięciu lat jedna z najpopularniejszych zabawek dla dzieci. Niezależnie od wieku czy płci w ofercie znajdziemy coś dla każdego.

LEGO Duplo  to zestawy przeznaczone dla najmłodszych. Seria Duplo została dwukrotnie powiększona w trosce o bezpieczeństwo naszych pociech. W pudełku znajdziemy elementy w jaskrawych kolorach, z których nasza pociecha może zbudować co tylko przyjdzie jej na myśl. Dodatkowo klocki możemy łączyć z innymi seriami Duplo.

Klocki Lego Duplo

Źródło: LEGO

W ofercie Lego jest również coś dla dziewczynek. Każda mała fanka Krainy Lodu z całą pewnością marzy o zbudowaniu własnego zamku Elzy. Z pomocą przyjdzie nam zestaw Lego Disney Princess 41062.  Poza okazałym zamkiem znajdziemy tam figurki zarówno Elzy, jak i Anny czy Olafa – sympatycznego bałwana, który pragnie odrobiny ciepła.

Magiczny zamek Elsy z Krainy Lodu

Źródło: LEGO

Małych fanów Star Wars na pewno zainteresuje zestaw nr 75038 składający się aż z 233 elementów, dzięki którym zbudujemy myśliwiec przechwytujący Jedi. Został on dokładnie odwzorowany, dodatkowo mamy możliwość otwierania szybki z kokpitem czy składania lotek. W środku znajdziemy  również figurkę Anakina Skywalkera oraz R2-D2. Wspólnie z nimi nasza pociecha będzie mogła wyruszyć na podbój kosmosu.

Lego Star Wars

Źródło: LEGO

Dla nieco starszych budowniczych przeznaczone są klocki z serii Lego Technic. Miłośnicy motoryzacji będą mogli zbudować własnego quada przy pomocy zestawu nr 42034. Składający się z 148 elementów pojazd o długości około 15 cm możemy łatwo przetransformować w samochód terenowy. Dodatkowo posiada napęd odciągowy, co pozwoli na urządzanie wspólnych wyścigów z kolegami.