Najnowszy wózek dziecięcy Chicco Urban

Wózek Chicco Urban to najnowszy wózek marki, typu 2 w 1, a mianowicie gondola dla maluszka oraz spacerówka dla nieco starszego dziecka. Jest to wózek dla młodych, nowoczesnych rodziców, którzy szukają uniwersalnych i praktycznych rozwiązań. Jest to typowy miejski wózek o niewielkich rozmiarach, bardzo zwrotny i łatwy w prowadzeniu, przeznaczony dla dzieci od urodzenia. Całe siedzisko spacerówki rozkładane jest na płasko i można je montować przodem lub tyłem do kierunku jazdy, a dla najmłodszych dzieci siedzisko przerabia się na gondolę za pomocą kilku ruchów. Na stelażu wózka za pomocą adapterów można zamontować fotelik Chicco Auto-Fix Fast luk Key-Fix.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Wózek posiada mocny aluminiowy stelaż, niezwykle kompaktowy po złożeniu, które jest bardzo proste. Ma wbudowany praktyczny uchwyt do przenoszenia wózka, a jego koła z komorą powietrzną są odporne na przebicia. Koła tylne są większe, a przednie mniejsze, obrotowe, dzięki czemu wózek jest bardzo zwrotny i łatwo się go prowadzi. Wszystkie koła posiadają amortyzację. Barierka wózka jest wyjmowana, obita materiałem i stanowi dodatkowe zabezpieczenie dziecka przed wypadnięciem. Rączka jest obita pianką i posiada czterostopniową teleskopową regulację wysokości. Atutem wózka miejskiego Urban jest także duży siatkowy kosz na zakupy.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Siedzisko spacerówki może być montowane w obu kierunkach do kierunku jazdy.Posiada 3 pozycje odchylenia oparcia do pozycji leżącej, przy czym regulacji oparcia można dokonać za pomocą jednej ręki. Również podnóżek jest regulowany. Przed wypadnięciem z wózka chronią dziecko – 5-punktowe szelki bezpieczeństwa z miękkimi ochraniaczami. Wózek ma wymiary 86 x 63 x 95/106 cm, a po złożeniu: 27 x 63 x 72 cm.