Mleko modyfikowane dla dzieci od Nestle

Rocznemu dziecku można zaproponować mleko krowie, jeśli nie ma problemów alergicznych z nietolerancją laktozy, jednak zaleca się podawanie mleka modyfikowanego, odpowiedniego do wieku dziecka, aż do ukończenia przez nie trzeciego roku życia. Propozycje dla rocznych, jak i dwuletnich dzieci ma marka Nestle ze swoimi produktami o smaku naturalnym, jak i w wariantach smakowych.

Mleko modyfikowane Junior 12m+ o smaku waniliowym

Jest to waniliowe mleko modyfikowane przeznaczone dla dzieci od roku do trzeciego roku życia. Posiada dodatek niezbędnych minerałów, jak żelazo, jod i wapń. Wzbogacone zostało również w dziesięć witamin, a także zawiera niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe. Jest to produkt bezglutenowy, który nie wymaga gotowania. Waniliowe mleko modyfikowane Nestle Junior wyróżnia się delikatnym waniliowym smakiem oraz bogatą recepturą odpowiadającą potrzebom żywieniowym intensywnie rozwijającego się dziecka. Mleko zawiera składniki minerale jak jod, potas, magnez, żelazo, wapń, witaminy A, D, E, K, C, B1, B2, B12, kwas pantotenowy, biotyna oraz niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe. Dwie porcje mleka modyfikowanego Nestle Junior zaspokajają 100% zalecanego dziennego spożycia na wapń oraz 75% na żelazo. Mleko modyfikowane Nestle Junior może stanowić podstawę zdrowej i zbilansowanej diety dziecka. Mleko wystarczy wymieszać z wodą o temperaturze 37 stopni Celsjusza.

mleko modyfikowane junior od nestle

okazje.info.pl

Mleko Nestle Junior od 2 roku życia

Jest to kolejny z serii produktów mlecznych marki Nestle – mleko Junior od 2 roku życia to mleko modyfikowane o smaku naturalnym. Jest to mleko specjalnie stworzone z myślą o malcach od drugiego roku życia. Mleko modyfikowane Nestlé Junior zawiera odpowiednią ilość białka, żelaza oraz innych niezbędnych witamin i składników mineralnych, które są ważne dla wspierania prawidłowego wzrostu i rozwoju małego dziecka.Wśród składników produktu znajdziemy mleko odtłuszczone, maltodekstrynę, laktozę z mleka, oleje roślinne,śmietankę z mleka, syrop glukozowy w proszku, cytrynian wapnia, lecytynę sojową.