Łóżko – samochód wyścigowy od Little Tikes

Dzieci lubią tematycznie urządzane pokoje, w których meble nie są zwykłymi bryłami, a ciekawymi figurami, jak kareta, zamek księżniczki czy wyścigowe auto. Takie produkty posiada w swojej ofercie marka Little Tikes.

Wyścigowe sny

Łóżko w kształcie sportowego samochodu to doskonały pomysł na ułatwienie maluchowi zasypiania w swoim pokoju. Z takim łóżkiem, maluch nie będzie chciał spać nigdzie indziej. Łóżko ma bardzo wytrzymałą konstrukcję i jest łatwe w montażu. W skład zestawu wchodzi też materac piankowy w pokrowcu o wymiarach 130 x 70 x 10 cm. To rajdowe łóżeczko zapewni szeroki uśmiech na twarzy dziecka. Łóżko zostało wykonane z tworzywa wysokiej jakości, a do jego produkcji wykorzystano technologię rotomoulding co oznacza, że ma ono podwójne ściany, dzięki czemu jest chronione przed wpływem słońca, a także jest bardziej odporne na gwałtowne uderzenia. Łóżko wyścigowy samochód jest najpierw formowane w drewnianej formie, a następnie wzbogacane o detale.

łóżko samochód wyścigowy little tikes

okazje.info.pl

Markowa jakość

Firma Little Tikes została założona w 1970 roku, a obecnie jej produkty cieszą się ogromną popularnością. Cechuje je wysoka jakość, bezpieczeństwo i trwałość, uzyskiwane dzięki opisanej wyżej technologii rotomoulding. Firma Little Tikes dba o to, aby jej produkty inspirowały do twórczej zabawy, sprzyjały aktywności, odkrywaniu i przynosiły radość. Bezpieczeństwo jest gwarantowane testami, jakie przeprowadzają najbardziej wymagający eksperci – dzieci z przyzakładowego przedszkola.