Konkurs z marką Meblik

„Wymarzony pokój Twojego dziecka”

„Wymarzony pokój Twojego dziecka” to konkurs ogłoszony przez markę meblową Meblik wraz z portalem czasdzieci.pl. Rodzice dobrze wiedzą, że własny pokój to małe królestwo każdego dziecka. Jest w nim mnóstwo zabawek, które codziennie ożywają dzięki dziecięcej wyobraźni. Każdy maluch zasługuje na pokój, który będzie spełnieniem jego marzeń. Zadanie konkursowe to zaprojektowanie jedynej w swoim rodzaju przestrzeni dla dziecka – kolorowej, energetyzującej, ekstrawaganckiej, tematycznej, a może delikatnej i romantycznej. Ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia, zatem dajmy się jej ponieść.

konkurs na projekt pokoju

materiały prsowe

Projekt pokoju może być wykonany dowolną techniką – jako rysunek, szkic, praca techniczna czy grafika komputerowa. A do wygrania dziesięć bonów o wartości 500 zł każdy na zakup mebli w sklepie Meblik.pl. Konkurs trwa od 15.02. do 28.02.2016 (do godz. 23.59). Wyniki ogłoszone zostaną 1 marca.

O marce Meblik

Meblik to funkcjonująca od wielu lat na polskim rynku marka mebli dla dzieci. Każda pociecha zasługuje na najlepsze meble – każdy ma własne wybory i kieruje się indywidualnym podejściem do poszczególnych kwestii. Niemniej jednak meble Meblik mają wiele wyróżniających je cech, które sprawiają, że Meblik to wyjątkowe, solidne i bezpieczne meble dla dziecka. Przede wszystkim oferowane są piękne wzory. Większość frontów mebli jest wygrawerowana w trójwymiarowe wzory o dziecięcym charakterze i kolorach. Ten element mebla nadaje całemu wnętrzu pokoju dziecięcego charakteru, ciepła i wyjątkowej atmosfery. Rozwija wyobraźnię i pobudza do kreowania własnych zabaw. Grawerowania 3D są unikalną cechą mebli Meblik. Najwyższa jakość mebli dla dzieci Meblik została potwierdzona wieloma certyfikatami i nagrodami. Funkcjonalność mebli, mnogość zastosowanych rozwiązań i zabezpieczeń w meblach Meblik sprawia, że produkty są wyjątkowo dobrze przystosowane do użytku dla finalnego Klienta czyli dziecka. Ekologiczne farby wodne stosowane są do malowania frontów wszystkich mebli wykonanych z MDF. Płyty laminowane posiadają klasę higieniczności E1. Wprowadzone w produkcji zabezpieczenia i rozwiązania technologiczne sprawiają, że Meblik jest firmą ekologiczną. A do tego Meblik przynosi radość dzieciom pomagając potrzebującym w Polsce i na świecie.