Konkurs „Pierwsze kroki!”

Na pierwsze samodzielne kroki dziecka wyczekuje cała rodzina. Ich wykonanie jest dla rodziców powodem do dumy, którą niejednokrotnie uwiecznia się na filmach czy fotografiach. Jeśli i Ty chciałbyś zapisać w ten sposób ten ważny w życiu maluszka moment, zapraszamy do udziału w konkursie :Pierwsze kroki”, który organizowany jest przez sklep Agito.pl i firmę Fisher Price.

źródło: Agito

źródło: Agito

Na początek może słowo o nagrodach. Do wygrania są bowiem naprawdę konkretne upominki. Pierwszym z nich jest smartfon Samsung Galaxy S III mini pomagający w filmowym i fotograficznym uwiecznieniu pierwszych kroków dziecka. Trzy osoby, które znajdą się na kolejnych miejscach, zostaną obdarowane zestawem Fisher Price Little People Ogródek, zaś kolejne dwie staną się właścicielami muzycznej zabawki Fisher Price Gitara.

źródło: Samsung

źródło: Samsung

Co zrobić, by wygrać powyższe przedmioty? Po pierwsze należy kupić w sklepie Agito.pl dowolną zabawkę marki Fisher Price. Ważne jest, by faktura potwierdzająca zakup była wystawiona między 25 lutego a 25 marca bieżącego roku. Następny krok to wymyślenie nazwy dla białego tygryska widocznego na powyższym zdjęciu, czyli zabawki wspomagającej naukę raczkowania, która niebawem wejdzie do sprzedaży. Wymyślone imię wraz z numerem faktury umieśćcie na stronie konkursowej aplikacji.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do końca marca.