Konkurs fotograficzny z wiosennymi nagrodami

Portal bobas.pl wraz z firmą Pilch, fundatorem nagród, ogłaszają wiosenny konkurs fotograficzny. Tematem zdjęć ma być wiosenna aktywność maluchów, nawet tych całkiem malutkich – wówczas od rodziców zależy jak skomponowane zostanie zdjęcie aby pasowało tematycznie.

Aby wziąć udział w konkursie, należy zarejestrować się na portalu bobas.pl. Każdy użytkownik eBobas.pl może dodać do konkursu pięć zdjęć – ale tylko za jedno może dostać nagrodę. W podziale nagród będą uczestniczyć użytkownicy, którzy dodadzą do swojego profilu dziecko, będące bohaterem zdjęcia.
Zdjęcia można zamieszczać do 23 maja 2013 r. Zakończenie głosowania nastąpi 24 maja, a ogłoszenie werdyktu w dniu 25 maja 2013 r.

ebobas

Źródło: www.ebobas.pl

Nagrody w konkursie to rowerki biegowe dla dzieci do trzeciego roku życia, o maksymalnym obciążeniu do 20 kg. Otrzymać można również jeden z dziesięciu zestawów zabawek ekologicznych marki Pilch.

Trzy rowerki i pięć zestawów zabawek zdobędą użytkownicy, których zdjęcia zajmą w konkursie miejsca I-VIII. Taką samą pulę nagród ma do dyspozycji jury. Szanse na nagrody będą mieć zdjęcia z minimum 50 punktami.