Konkurs fotograficzny z marką Befado

Wkroczyliśmy w drugą połowę wakacji i przed wieloma z nas wakacyjny wypoczynek nad morzem, w górach, na wsi czy nad jeziorami. W większości rejonów kraju pogoda dopisuje, zatem i humory wczasowiczów powinny być dobre. Latem jesteśmy bardziej radośni, mamy też więcej możliwości spędzenia czasu z najbliższymi czy przyjaciółmi. Szczególnie dla dzieci, wakacyjny czas to okres nieustannych przygód, beztroski i odpoczynku od szkolnych obowiązków. Warto zatrzymać te chwile i związane z nimi wspomnienia na dłużej, uwieczniając je na fotografii wykonanej aparatem lub telefonem. A niech dodatkową zachętą będzie nagroda, jaką można wygrać w wakacyjnym, fotograficznym konkursie pod patronatem marki obuwniczej Befado. Organizatorem konkursu jest portal czasdzieci.pl. a marka Befado ufundowała nagrody.

aquariusspa.pl

aquariusspa.pl

Za zajęcie pierwszego miejsca otrzymamy fantastyczny rodzinny weekend w Kołobrzegu w Hotelu AQUARIUS SPA***** dla 4 osobowej rodziny – dwójki dorosłych i dwojga dzieci w wieku do 15 roku życia. A w ramach pobytu, oprócz noclegu w klimatyzowanych pokojach z balkonami i pełnego wyżywienia, także dodatkowe atrakcje dla dzieci i dorosłych jak gry i zabawy z animatorem, aquacenter, disco&pub. Nagrodą uzupełniającą są trzy pary obuwia Befado (męskie, damskie, dziecięce).

Za zajęcie miejsc od drugiego do dziesiątego otrzymuje się trzy pary obuwia Befado (męskie, damskie, dziecięce), a miejsc od jedenastego do trzydziestego – po jednej parze obuwia dziecięcego tej marki.

Zadaniem konkursowym jest sfotografowanie swoich dzieci w tematyce „Lato na wesoło”. Zdjęcia powinny mieć minimum 1000px, format JPG i wysoką jakość. Każdy uczestnik może zostać nagrodzony tylko raz, niezależnie od ilości nadesłanych zdjęć. Konkurs trwa od 4.08.2014 r. do 31.08.2014 r., a ogłoszenie wyników konkursu nastąpi: 5.09.2014 r.