Konkurs filmowy „Lego: Liga Sprawiedliwości kontra Liga Bizarro”

Właśnie ma miejsce premiera DVD najnowszego filmu „LEGO: Liga Sprawiedliwości kontra Liga Bizarro”, dlatego zapraszamy na konkurs filmowy zorganizowany przez portal czasdzeci.pl.

O czym jest film?

Bizarro jest niezbyt pozbieranym klon Supermana i chociaż wcale tego nie chce, to  sieje chaos i zniszczenie na każdym kroku, gdzie tylko się pojawi. Między innymi przekręca wszystko, co usłyszy, mówi nie to, co ma na myśli i robi co innego, niż właśnie powinien. Mieszkańcy miasta Metropolis wciąż mylą go z tym prawdziwym Supermanem, który oczywiście nie jest z tego powodu szczęśliwy. Dlatego też wymyśla, że znajdzie swojemu naśladowcy nowy dom na innej planecie. Jednak kiedy świat Bizarro staje w obliczu zagrożenia ze strony nikczemnego Darkseida, zabawny sobowtór wraca na Ziemię, by sklonować Ligę Sprawiedliwości i sprawić sobie nowych pomocników – w ten sposób powstaje Liga Bizarro – z Batmana, Wonder Woman, Green Lanterna i Cyborga rodzą się Batzarro, Bizarra, Greenzarro i Cyzarro. Czy oryginalni bohaterowie pokonają uprzedzenia i połączą siły z dziwacznymi klonami, aby powstrzymać tyrana Darkseida i ocalić galaktykę?

Konkurs filmowy Lego

Lego

Można tego się dowiedzieć wygrywając wydanie specjalne filmu, zawierające ponad pół godziny wyjątkowych materiałów dodatkowych oraz super klocki LEGO.

Konkurs filmowy – zadanie

Zastanówcie się, z kim jeszcze mogłaby walczyć Liga Sprawiedliwości i Liga Bizarro – np. ze strasznym potworem, grupą rzezimieszków, a może z jakimś zagrożeniem świata współczesnego. Gdy już wybierzecie odpowiedniego przeciwnika, narysujcie go. Przewidziano także nagrody za wyróżnienia, w postaci filmu DVD „Lego: Liga Sprawiedliwości kontra Liga Bizarro”. Konkurs potrwa do 31 marca.