Kolorowe kocyki La Millou

La Millou to marka, która szybko ugruntowała swoją pozycję na rynku nie tylko polskim, ale i europejskim. Stało się tak przede wszystkim za sprawą oryginalnego design, jak również zaangażowania w jakość produkcji i dbałość o detale. Produkty La Millou przeznaczone przede wszystkim dla najmłodszych dzieci, ale również dla np. przedszkolaków są wykonane z materiałów odpowiednich dla najmłodszych – posiadających odpowiednie certyfikaty i atesty. Wykonywane są także w taki sposób aby nie zagrażały nawet tym całkiem malutkim dzieciom.

Proejkty La Millou są tworzone w zgodzie z panującymi trendami w branży, ale zdecydowanie nie są przez te trendy ograniczane. Projektanci puszczają zatem wodze własnej wyobraźni i proponują szeroki wachlarz wzorów i kolorów. Do współpracy zapraszają także znane osoby, jak np. aktorkę Annę Muchę, która stworzyła w ramach marki własną linię produktów niemowlęcych, sygnowanych jej nazwiskiem. Co ważne motywy i wzory powtarzają się na różnych produktach, dzięki czemu można zakupić całą linię jednolitych produktów dla maluszka. Produkty w swej formie są proste, nacisk jest tu bowiem położony nie na udziwnianie projektów, ale ich funkcjonalność. Zatem głównym wyznacznikiem pozycji marki jest kolor, wzór i dbałość o jakość i przyjazność dla dzieci.

lamillou.com

lamillou.com

Jednym z głównych produktów marki, rozpoznawanych dobrze na rynku, są kocyki niemowlęce. La Millou oferuje całą gamę kocyków – od niemowlaka do przedszkolaka, od zimy do lata. Ciepłe kocyki dla niemowląt są bardzo miękkie i miłe w dotyku, idealnie nadają się nie tylko do łóżeczka, ale także na spacer, do wózka czy fotelika samochodowego. Jedna strona kocyka to miękka bawełna dopasowana kolorystycznie do strony drugiej, wykonanej z tkaniny minky. Środek takiego kocyka stanowi antyalergiczne włókno silikonowe, dzięki czemu kocyki są ciepłe, ale także lekkie. Kocyki La Millou można kupić m.in. na Okazje.info: http://www.okazje.info.pl/dla-dziecka/koce-dla-dzieci/.

Zaletą dobrych jakościowo tkanin jest możliwość prania kocyka bez obaw, że ulegnie on zniszczeniu. Zarówno sama tkanina jak i jej kolory są trwałe.Każdy kocyk jest zapakowany w firmowy, płócienny woreczek. Wymiary kocyka to 65×75 cm (+/- 2cm). Posiada certyfikaty OKO-TEX Standard 100 i CE.